Swissotel Sidney

Swissotel Sidney

*Zorunlu alan

Swissotel Sidney

Destinasyon

Avustralya'nın en ikonik alışveriş merkezlerinden birinin üzerinde yer alan ve Westfield Sidney, Pitt Street Mall ve Queen Victoria Building gibi Sidney'nın başlıca turistik, alışveriş merkezi ve eğlence bölgelerinin arasında merkezi bir konuma sahip olan bu lüks beş yıldızlı otel ayrıca Sidney Harbour Bridge, The Rocks, Darling Harbour, Hyde Park ve Sidney Opera House'a kolay erişim sunmaktadır. Konuklar kentin ulaşım sistemine kolayca erişimden yararlanabilir. Otel, bir yeraltı geçidi ile Town Hall istasyonunda yer alan, Sidney'in tren bölgesine kolay erişim sağlamaktadır; otobüsler otele yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır ve taksiler Swissotel'in hemen kapısındadır. Otel, Kingsford Smith Uluslararası Havaalanı'na 25 km mesafededir.

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Otopark yol tarifi

1. Market St üzerinde George St’ye doğru batı yönünde devam edin

2. Kent St’ye doğru sağa dönün

3. Wilson Parking, 383 Kent St’e doğru ilk sola girin Aracınızı almadan önce, otopark ücretini ödemek ve biletinizin danışma tarafından doğrulanması için lütfen ön masayı ziyaret edin.

Otopark Haritası‘nı indirin

Swissotel Sidney

Sidney Yerel Rehber

Sidney dahilinde etkinlikler, festivaller, heyecan verici aile eğlenceleri ve daha fazlasıyla dolu bir takvim mevcuttur. Kendi kişiliğini yansıtan hareketli şehri ve tarih, kültür, eğlence, yemek, sanat ve mimariye dayanan pek çok unsurun yanı sıra güzel manzaraları keşfedin. Gerçek anlamda unutulmaz bir deneyim için sezonluk festivallerin keyfini yaşayın, muhteşem plajlarda güneşlenin, şehir merkezinde ve etrafında yer alan çok sayıda büyüleyici kafeden birinde arkanıza yaslanıp dinlenin ve Avustralya'nın bölgedeki pek çok üzüm bağından gelen en iyi şaraplarından bir kadehi keyifle için.

Tur, aktiviteler ve deneyimleri rezerve etmek için:
https://swissotelsydney.tours-and-activities.com/

Swissotel Sidney

Konuk Hizmetleri

Swissotel Sidney'de amacımız yalnızca beklentilerinizi karşılamak değil, bunların ötesine geçmektir. Hiçbir talep çok büyük, hiç bir ayrıntı çok küçük değildir.

Swissotel Sidney

Sidney'İ Keşfedin

Zindelik Rehberleri

Otelin çevresindeki alanlarda zihninizi, vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirin.

Daha Fazla Bilgi  Zindelik Rehberleri hakkında

Yerel Alışveriş Rehberi

Sidney‘in en iyi gizlenen perakende sırlarını keşfedin.

Daha Fazla Bilgi  Yerel Alışveriş Rehberi hakkında

Otelden E-Posta Almak İçin Kaydolun

Yerel etkinlikler ve promosyonlar hakkında ayrıcalıklı bilgi alın.

Daha Fazla Bilgi  Otel E-posta Listesine Üye Olma hakkında

Tur ve Aktiviteler

Bir sonraki deneyiminiz sadece bir tık uzakta.

Daha Fazla Bilgi  Tur ve Aktiviteler hakkında