Swissotel Sidney

Swissotel Sidney

*Zorunlu alan

HOŞ GELDİNİZ

Swissotel Sidney

Swissotel Sidney, Sidney şehrinin Merkezi İş Bölgesinin kalbinde yer alan beş yıldızlı bir lüks oteldir.

Tarihi Queen Victoria Building ve Westfield gibi şehrin en özel alışveriş merkezleri ile çevrili olan Sidney, Swissotel Sidney, Harbour Bridge, Opera House ve güzel Botanik Bahçeleri gibi Sidney'in en ünlü şehir simgelerinin ve kültürel turistik yerlerinin tamamına yürüme mesafesindedir.

Otelin lüks 369 oda ve süiti, iş veya dinlenme amaçlı konaklamanız için ferahlatıcı ve modern bir ortam sunar. Tamamı, Sidney‘in CBD’sinden Mavi Dağlar’a uzanan nefes kesici manzaralar sunan, Otelin Signature Skyline odaları ve süitleriyle lüksün doruğunun keyfini çıkarın

Odanızın sığınağında rahatlayın, JPB’de zengin açık büfe kahvaltı veya mevsimden esinlenen akşam yemeği menüsünün tadını çıkarın veya Crossroads Bar’da eşsiz bir açık büfe ikindi çayının keyfine varın.

Otelin muhteşem bar, restoran ve konferans olanaklarının ve özel Executive Club lounge'un yenilenmesiyle, Swissotel Sidney oteli Sidney şehrinin tercih edilen konferans ve dinlence oteli olarak yerini sağlamlaştırdı.

İnternet Erişimi ücretsizdir ve otelin tüm odalarında ve ortak alanlarında erişilebilir.

**GÜNCELLEME**

2021 Kasım itibarıyla, Çatı Katı Yüzme Havuzumuz, 10 kattaki Spor Salonu ve Sauna odaları her gün 07.00 - 19.00 arasında kullanıma açıktır. Havuz için rezervasyon gereklidir.

Havuzdan yararlanabilmek için lütfen giriş sırasında tercih ettiğiniz saatleri bildirin veya 02 9238 8888 telefon numarası veya HA5D0@ACCOR.COM e-posta adresi aracılığıyla Swiss Servis ekibi ile iletişime geçin.

Aynı anda en fazla Yirmi Beş (25) kişiye izin verilmektedir. Rezervasyon bir saatlik süre içindir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz ve sizleri sağlık cennetimizde karşılamak için sabırsızlanıyoruz.

Misafirlerimizin ve ekip üyelerimizin güvenliği ve sağlığı en büyük önceliğimizdir.

En son düzenlemeler ışığında, sizlere güvenli bir ortam sunmak için, New South Wales hükümetinin COVID-19 Güvenliği Planı’nda özetlenen önleyici protokolleriyle birlikte Accor’un ALLSafe tedbirlerini uyguladık.
Daha Fazla Bilgi

SWISSOTEL SYDNEY’İN EN İYİSİ

Fırsatlarımız

Zahmete Değer Bir Konaklama

Uyurken bağışta bulunun.

Daha Fazla Bilgi ZAHMETE DEĞER BİR KONAKLAMA hakkında

Swiss Executive Deneyimi

Daha Fazla Bilgi Swiss Executive Deneyimi hakkında