Swissôtel Sidney

*Zorunlu alan

Hoş Geldiniz

Swissotel Sidney

Avustralya’da COVID-19’un yayılma hızını sınırlamak için genişletilen kısıtlamalar nedeniyle, Swissotel Sidney 10 Ağustos Pazartesi ile 31 Ekim 2020 (dâhil) arasında geçici olarak kapatılacaktır.

Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz ve bu sürenin sonunda sizleri tekrar otelimizde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.
Bu olağanüstü zamanda anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hayatı İyi Yaşayın
#StaySafe #StayWell # StayConnectedSwissotel Sidney, Sidney şehrinin Merkezi İş Bölgesinin kalbinde yer alan beş yıldızlı bir lüks oteldir.

Tarihi Queen Victoria Building ve Westfield gibi şehrin en özel alışveriş merkezleri ile çevrili olan Sidney, Swissotel Sidney, Harbour Bridge, Opera House ve güzel Botanik Bahçeleri gibi Sidney'in en ünlü şehir simgelerinin ve kültürel turistik yerlerinin tamamına yürüme mesafesindedir.

Otelin lüks 369 oda ve süiti, iş veya dinlenme amaçlı konaklamanız için ferahlatıcı ve modern bir ortam sunar. Tamamı, Sidney‘in CBD’sinden Mavi Dağlar’a uzanan nefes kesici manzaralar sunan, Otelin Signature Skyline odaları ve süitleriyle lüksün doruğunun keyfini çıkarın

Odanızın sığınağında rahatlayın, JPB’de zengin açık büfe kahvaltı veya mevsimden esinlenen akşam yemeği menüsünün tadını çıkarın veya Crossroads Bar’da eşsiz bir açık büfe ikindi çayının keyfine varın.

Otelin muhteşem bar, restoran ve konferans olanaklarının ve özel Executive Club lounge'un yenilenmesiyle, Swissotel Sidney tesisi Sidney şehrinin tercih edilen konferans ve dinlence oteli olarak yerini sağlamlaştırdı.

İnternet Erişimi ücretsizdir ve otelin tüm odalarında ve ortak alanlarında erişilebilir.

SWISSOTEL SYDNEY’İN EN İYİSİ

Fırsatlarımız

Zahmete Değer Bir Konaklama

Uyurken bağışta bulunun.

Daha Fazla Bilgi ZAHMETE DEĞER BİR KONAKLAMA hakkında

Hafta Sonu Fırsatı

Hafta sonlarınızı Swissotel'de uzatın

Daha Fazla Bilgi Hafta Sonu Fırsatı hakkında

Swiss Executive Deneyimi

Daha Fazla Bilgi Swiss Executive Deneyimi hakkında
Şimdi Rezervasyon Yaptır