Swissotel Grand Şanghay

*Zorunlu alan

Hoş geldiniz

Swissotel Grand Şanghay

Şehrin seçkin merkezi bölgesi durumundaki Jing’an’da bulunan beş yıldızlı lüks bir otel olan Swissotel Grand Şanghay, kelimenin tam anlamıyla ünlü Batı Nanjing Yolu’ndan birkaç adım uzaklıktadır. Reel, Plaza 66, City Plaza ve Jing’an Kerry Merkezi gibi şehrin bazı en prestijli ofis binaları ve alışveriş merkezleri çevresindeki mahallede bulunmaktadır. Şehirdeki en eski Budist tapınağı olan Jing’an Tapınağı ve nefis Jing’an Bahçeleri hemen bitişiğindedir. Otel, Jing’an Tapınağı Metro İstasyonu’nda (2 ve 7. hatlar) yer almaktadır ve Hongqiao Havaalanı’na 20 dakika, Pudong Uluslararası Havaalanı’na 50 dakikalık sürüş mesafesindedir.

Otelin 467 çağdaş tasarımlı oda ve süiti gezginlere altı konaklama seçeneği sunmaktadır - tamamı günümüzün iş ve tatil amaçlı misafirlerine hitap eden ücretsiz oda içi Wi-Fi, ince düşünülmüş ikramlar ve özenli hizmet ile birlikte. Seçkin bir şıklığa sahip olan Swissotel Executive Lounge, Swissotel Şanghay‘ın lüks Executive odalar ve süitlerinden birinde konaklayan misafirleri için ek alan sunmaktadır.

Zengin kahvaltı, lezzetli Avrupa mutfağı ve bölgesel ve yerel mutfaklar sunan otelin iki restoranında dünyanın lezzetlerine bir yolculuk yapın. Rahat ve resmi olmayan bir ortamda, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği sunan Swissotel Şanghay‘ın hem alakart hem de açık büfe seçeneklerine sahip Cafe Swiss’te bölgesel, İsviçre ve uluslararası mutfağın keyfini çıkarın. Flow Lounge & Bar ikindi çayı için idealdir ve akşamları içki ve dinlendirici müzik eşliğinde zaman geçirmek için göze çarpmayan bir yer sunar.

Tam donanımlı bir spor salonu, bir ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, özel bir Jakuzi ve sauna, sağlık kulübü ve spa sizi yenilenmiş ve canlanmış tutar.

575 m² Büyük Balo Salonu, 390 m² bir Junior Balo Salonu ve altıya varan toplantı odaları ile kapsamlı konferans ve banket tesisleri her tür iş ve sosyal toplantı için idealdir.

Swissotel Şanghay’ın En İyisi

Fırsatlarımız

Erken Rezervasyon Yaptırın - Daha Fazla Tasarruf Edin

%22‘ye varan tasarruf edin

Daha Fazla Bilgi Erken Rezervasyon Yaptırın - Daha Fazla Tasarruf Edin hakkında

Daha Uzun Konaklayın - Daha Fazla Tasarruf Edin

Konaklama Sürenizi Uzatın - Daha Çok Tasarruf Edin

Daha Fazla Bilgi Daha Uzun Konaklayın - Daha Fazla Tasarruf Edin hakkında

Çocuk Odası Özel Promosyonu

Çocuk Odası Özel Promosyonu

Daha Fazla Bilgi Çocuk Odası Özel Promosyonu hakkında