Swissotel Krasnye Holmy Moskova

 Swissotel Krasnye Holmy Moskova

*Zorunlu alan

Hoş geldiniz

Swissotel Krasnye Holmy, Moskova

Rusya’nın kültürel ve iş merkezi olan Moskova bölgesinin lüks kesiminde merkezi bir konumda bulunan 5 yıldızlı Swissotel Krasnye Holmy, bu büyüleyici şehri keşfetmek için mükemmel bir panoramik konuma sahiptir.
Moskova bölgesindeki en yüksek 5 yıldızlı otellerden biri olan otel, çağdaş tasarımlı 234 şık ve konforlu oda ve süit sunar. Tamamen havadar ve aydınlık olan geniş odalar (minimum 35 m2), misafirlere şehrin nefes kesen manzaralarını sunar.
Özel açık hava terası ile 272 metrekarelik lüks Teras Katı Süiti.

Çeşitli mutfak seçenekleri arasında bulunan zengin bir açık büfe kahvaltı; şık Acapella’da organik bitkilerle Vitality Menü, seçkin bir Swiss Executive Club Lounge ve güzel Pürovel Spa & Sport fırsatı tamamlar.

World 50 Bars tarafından En İyi 50 bar arasında gösterilen ödüllü panoramik City Space Bar & Restaurant, Moskova şehir merkezinin nefes kesen 360 derece manzaralarının keyfini çıkarırken bir kokteyl yudumlamak için ideal bir yerdir.
İş ve tatil amaçlı seyahat edenler, Swiss konukseverliği ile eş anlamlı olan kalite, verimlilik ve güvenirlilik sunan seçkin otel tesislerinde, konfor bulacaktır.

Konukseverlik, birinci sınıf hizmet ve misafirlerimizin konforu ve güvenliğine gösterdiğimiz özen Swissotel Krasnye Holmy‘nın temel değerleridir. Swissotel’in en yüksek standartları güven üzerine oturan sağlam temeller ve uzun yıllara uzanan uzmanlığa dayanır.

Swissotel Krasnye Holmy Rospotrebnadzor’un gerekliliklerine titiz bir şekilde uymakta ve ALLSAFE programı çerçevesinde Accor’un kurumsal sağlık standartlarına bağlılığı takip eder.

Her yıl Swissotel Krasnye Holmy dünyadaki çeşitli prestijli ödüllerin kazananı oluyor:
- Dünya Seyahat Ödülleri “Avrupa’nın Önde Gelen Lüks İş Oteli” (2021)
- Dünya Seyahat Ödülleri “Rusya’nın Önde Gelen Otel Süiti 2021”
- Rusya Konaklama Ödülleri “En İyi Düğün Oteli” (2021)
- TripAdvisor “2021 Seyahat Edenlerin Tercihi Ödülü" ve diğerleri.

Konukseverlik, olağanüstü hizmet, misafirlerin sağlığı ve güvenliği için kişiselleştirilmiş özen bu günlerde son derece önemli hale geliyor. Swissotel Krasnye Holmy, Accor’un sertifikasyon konusunda dünya lideri olan Bureau Veritas’la birlikte geliştirdiği sağlığa adanmış özel bir program olan ALLSAFE’i başlatıyor.

Swissotel Krasnye Holmy Moskova‘un En İyisi

Fırsatlarımız

Avantajlı Ön Ödeme - %15 Tasarruf Edin

Bugün rezervasyon yapın ve %15 tasarruf edin

Daha Fazla Bilgi Avantajlı Ön Ödeme - %15 Tasarruf Edin hakkında

Gökyüzünde Romantizm

Swissotel Krasnye Holmy‘da Gökyüzünde Romantizmi Deneyimleyin.

Daha Fazla Bilgi Gökyüzünde Romantizm hakkında

Süit Rüyası

Süit kaçamağının doruğunu deneyimleyin

Daha Fazla Bilgi Süit Rüyası hakkında

Hafta Sonu Fırsatı

Yazın tadını Swissotel’de çıkarın

Daha Fazla Bilgi Hafta Sonu Fırsatı hakkında