Swissotel Nankai Osaka

Swissotel Nankai Osaka

*Zorunlu alan

Hoş geldiniz

Swissotel Nankai Osaka

Swissotel Nankai, Osaka, Osaka genelindeki en heyecan verici eğlence, alışveriş ve yemek bölgesi olan Namba'nın kalbinde elverişli bir konuma sahip olan delüks bir oteldir. Nankai Railway Namba İstasyonunun hemen yukarısında bulunan otel, Kansai International Havaalanına ve Kyoto, Nara ve Kobe gibi önemli turist merkezlerine doğrudan tren erişimi sunmaktadır.

36 katlı kule, Swiss Executive Club Lounge erişimi dahil en iyi ikramlar ve oda içi teknoloji ile rakipsiz bir deneyim sunan yükseltilmiş olanaklarla, Executive kattaki 42 oda ve 28 süit dahil, 546 iyi döşenmiş misafir odası sunar. Pürovel Spa & Sports, bir dizi spa bakımı, tam donanımlı spor salonu, Jakuzi, sauna ve kapalı yüzme havuzu sunar.

Gastronomik zevkler için, misafirler, imza restoranımız Tavola36, spesiyalite restoranlarımız Empress Room Çin Restoranı, Minami Teppanyaki Restoranı, Hana-Goyomi Japon Restoranı ve SH'UN Wine and Dine dahil, altı restoran ve bar arasından seçim yapabilir. İkindi çayı ve akşam kokteylleri için Lounge ve paket servis otelin hazırladığı pastalar ve fırın ürünleri için Swiss Gourmet.

Bir büyük balo salonu, 18 diğer çok amaçlı salon ve üç düğün şapeli ile konferans ve iş tesislerimiz, 10 ile 1.400 kişiye hizmet etmek için uygun donanıma sahiptir.


SSS bölümümüz müşterilerimizin sık sorduğu sorulara yanıtlar sunmaktadır.

Swissotel Nankai Osaka tesisinin Environmental Health Consultancy (EHC) tarafından ALLSAFE, Accor’un güçlendirilmiş sağlık ve güvenlik protokolleri ile tümüyle uyumlu olduğu bağımsız taraflarca onaylanmıştır.
Daha Fazla Bilgi

Swissotel Nankai, Osaka En İyisi

Fırsatlarımız

#ALLSAFE Konaklamaları + Yiyecek ve İçecek Kredileri

#ALLSAFE ile güvende olduğunuz Osaka‘nın Keyfini Çıkarın.

Daha Fazla Bilgi #ALLSAFE Konaklamaları + Yiyecek ve İçecek Kredileri hakkında

Zindelik Fırsatı: Yeme İçme ve Dinlenme

Swissotel Nankai Osaka‘de Zindelik deneyiminin keyfini çıkarın.

Daha Fazla Bilgi Zindelik Fırsatı: hakkında Yeme İçme ve Dinlenme

Swissotel Nankai Osaka Yemek Teklifleri

İyi Yaşayın. Swissotel’de kendinize şımartıcı bir yemek ziyafeti verin.

Daha Fazla Bilgi Swissotel Nankai Osaka Yemek Teklifleri hakkında