Swissotel Sidney

*Zorunlu alan

Swissôtel Sidney

Konuk Hizmetleri

Swissotel Sidney Misafir Hizmetleri

Danışma Masamız güvenilir bebek bakım organizasyonlarıyla sizi memnuniyetle yardımcı olacaktır. Swissotel Sidney bu hizmetin sonucunda oluşan veya bebek bakıcısının neden olduğu yaralanmalar, zararlar veya diğer iddialardan sorumlu değildir. Bebek bakım organizasyonu için, lütfen +61 (2)9238 8888 numaralı telefondan Danışma Masamız ile iletişime geçin veya sydney@swissotel.com adresinden bize e-posta gönderin

üst min simgesi

Kapı görevlilerini otelin ana girişinde bulabilirsiniz. Taşıma ve yük işlerinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

üst min simgesi

İş merkezimiz günün 24 saati ücretsiz olarak hizmetinizdedir. 9. Katta Bulunmaktadır.

üst min simgesi

Giriş saati 03.00ÖS Çıkış saati öğle 11.00ÖÖ

üst min simgesi

Güvenlik nedenleriyle konuk kat asansörlerine sadece oda anahtar kartıyla erişilmektedir.

üst min simgesi

Talep üzerine hızlı çıkış mevcuttur. Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız, lütfen çıkışınızdan en az bir gün önce Danışma Masası personelimizi bilgilendirin.

üst min simgesi

Misafir odaları ve ortak alanlarda Ücretsiz Kablosuz İnternet erişimi. Ücretsiz İş İnternet erişimi. Premium İş İnternet erişimi 24 saat için 20.35 dolardır.

üst min simgesi

Her odada bir mini buzdolabı bulunmaktadır. Şu anda, güvenlik ve hijyen tedbirleri nedeniyle satın alınabilir ürünler misafir odalarında bulunan mini buzdolapları içerisinde stoklanmaktadır.

üst min simgesi

Misafirler için self servis otopark günlük tek çıkış bileti ile 24 saat için 60 Avustralya doları karşılığında mevcuttur. Bagajınız için yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen otoparka gitmeden önce otel Danışmasına bırakmakta tereddüt etmeyin. Eğer doğrudan otoparka giderseniz, özel otopark fiyatının uygulanması için lütfen çıkış yaparken Danışmadan bir otopark kuponu almayı unutmayın. Misafir ve otel çalışanlarımızın güvenlik ve esenliği için şu anda vale park hizmeti sunulmamaktadır.

üst min simgesi

Geniş bir yiyecek ve içecek yelpazesiyle size 24 saat Oda Servisi sunuyoruz.

üst min simgesi

Her odada kiralık kasa bulunmaktadır. Swissotel Sidney'in odanızda bıraktığınız değerli eşyalardan sorumlu olmadığını unutmayın.

üst min simgesi

Talep üzerine araç kiralama hizmeti, limuzin hizmeti veya havaalanı transferleri organize edilebilir. Ek ücretler uygulanır. Lütfen +61 (2)9238 8888 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin veya adresinden e-posta gönderin.

üst min simgesi

- Isıtmalı açık havuz
- Tam donanımlı egzersiz stüdyosu
- Jakuzi

üst min simgesi