Bağlı Kuruluş Programı

FRHI Hotels & Resorts Bağlı Kuruluş programı nedir?

Dünyanın en güzel destinasyonlarındaki lüks konaklamaların tanıtımını yaparken ekstra para kazanmak mükemmel bir fırsat. Ziyaretçileriniz 100'den fazla otel ve tatil köyü arasından yaptıkları seçimle uluslararası destinasyonlarımızda rezervasyon yaptırabilirler. Rezervasyonu yaptırılan her Tamamlanmış Konaklama*** için %5 indirim alacaksınız.

Bu Bağlı Kuruluş Pazarlaması Nasıl İşler?

Bağlı kuruluş olarak FRHI Hotels & Resorts için sanal bir marka elçisi gibisiniz. Logolarımızı, başlıklarımızı ve metin bağlantılarımızı sitenize ya da blogunuza ekleyebilirsiniz. İnsanlar sizin tavsiyenizle rezervasyon yaptırırsa, Tamamlanan konaklama** üzerinden size %5 ücret öderiz. Ekibimiz tüm rezervasyon süreciyle ve müşteri hizmetleri sorularıyla ilgilenir, sizin yapmanız gereken tek şey otellerimizin ve tatil köylerimizin tanıtımını yapmak!

Neden Bağlı Kuruluş Programı'na katılmalıyım?

  • Üst düzey bir otel ve tatil köyü markasıyla ortak olun
  • Sitenizdeki doğrudan bağlantı üzerinden yapılan tamamlanmış otel konaklamaları üzerinden %5 komisyon kazanın
  • 30 gün tanımlama bilgisi dönüş günü
  • Katılım ücretsizdir ve hediyeleri toplamak çok kolaydır
  • Uluslararası lüks markalarımızın üçünü de (Swissôtel, Fairmont ve Raffles) tanıtın, hediye kazanma şansınız artsın!

Nasıl Katılabilirim?

Commission Junction yayıncısıysanız oturum açın ve programımıza başvurun, web sitenizi inceleyeceğiz ve onaylanıp onaylanmadığını söyleyeceğiz. Halen Commission Junction’ın Bağlı Kuruluş Ağı’na kayıtlı değilseniz, başvuruyu doldurun. Commission Junction’ın Bağlı Kuruluş Ağı tarafından onaylandıktan sonra, Bağlı Kuruluş kayıt formunu kullanarak, bizim onay sürecimiz için FRHI Hotels & Resorts bağlı kuruluş programına başvurabilirsiniz.

Web sitem neden onaylanmadı?

Web siteniz kalite standartlarımızı karşılamıyorsa ya da saldırgan içeriklere sahipse, siteniz ağımıza kabul edilmez.

Ödememi nasıl alırım?

Komisyon aylık olarak ödenir. Commission Junction yapılan tüm rezervasyonları ele alır ve bizim adımıza size çekle ödeme yapar.

Satışlarımı ve kazançlarımı nereden görüntüleyebilirim?

Commission Junction'ın Bağlı Kuruluş Programına kayıtlıysanız, tek bir konumdan tüm raporları ve kazançları görüntüleyebilirsiniz.

Arama Politikası:

Arama Motoru Pazarlamasına ve Trademark Bidding (Marka Hedefleme)'ye programımızda izin vermeyiz. Bağlı kuruluşlar, FRHI Hotels & Resorts web sitelerine gelen ziyaret trafiğini artıracak terimleri hedefleme iznine sahip değillerdir. Buna markalarımızın yanlış yazılmış hali ve varyasyonları da dahildir.

Uygunluk:

Connecticut, Hawaii, New Mexico ya da Batı Virginia'da yaşıyorsanız veya burada kalıyorsanız, Program'ımıza katılmak için uygun değilsiniz.

**Tamamlanmış Konaklama, bir konuk tarafından FRHI Hotels & Resorts veya onun bağlı kuruluşları (hepsi "Fairmont Hotel" olarak anılır) mülkiyetinde olan ya da tarafından yönetilen bir otele, tatil köyüne ya da diğer tesislere ödenen net miktardır ve bu konuk bir Fairmont Hotel'de yalnızca bir odayı, suiti ya da benzer bir tesisi kullandıktan sonra ödeme yapar (daha net olarak belirtmek gerekirse vergiler, harçlar, hizmetler, kredi kartı ve diğer ödeme işlem ücretleri, telekomünikasyon hizmetleri, eğlence, eşyalar veya yemek ya da dolandırıcılık sonucu alınan ya da geri ödenmek üzere alınan tüm miktarlarla ilgili olarak ödenen ücretler hariçtir)