Swissotel Resort Bodrum Beach

Swissotel Resort Bodrum Beach

*Zorunlu alan

Swissotel Resort Bodrum Beach'e Hoş Geldiniz

Swissotel Resort, Bodrum Beach

Swissotel Resort Bodrum Beach, Turgutreis sahilindeki konumuyla Bodrum’un dünyaca ünlü denizini, uluslararası sanat ve spor etkinliklerini, edebiyat ustalarına ilham vermiş gün batımını ve dinamik gece hayatını, İsviçre hizmet anlayışı ve Türk misafirperverliği ile birleştirerek sizin için enerji dolu ve rahat bir tatil deneyimi tasarlıyor. Bir Bodrum geleneği olarak iki katlı inşa edilen otelin bahçe ve deniz manzaralı odalarında lüks ve çarpıcı iç tasarım, konforlu çözümlerle bir araya geliyor.

Masmavi Ege denizini kucaklayan otel 66 odası ile Bodrum’da evinin rahatlığını arayanları bekliyor. Otelin restoran ve barları, deniz kıyısında ızgara veya panoramik manzara eşliğinde bir içkiyle gününüze tat katarken, Pürovel Spa & Sport’un masajları ve açık & kapalı havuzları enerjinizi tazeliyor.

Gizlilik Politikası
Politika Bildirimizi Okuyun

Swissotel Resort Bodrum Beach ailesi olarak, Covid19'a karşı tüm tedbirlerimizi aldık ve sürdürülebilirliğini sağlamak için yönetim ofislerimizle, tesisisimize gerekli sistemleri kurduk. Personelimize, hijyen ve dezenfeksiyon eğitimlerimizi verdik; düzenli olarak da bu eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.