Swissotel Büyük Efes İzmir

*Zorunlu alan

Swissotel Buyuk Efes, Izmir Hoşgeldiniz

Swissotel Buyuk Efes, Izmir

Sayısız tarihi güzellikleri ile dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’in merkezinde bulunan Swissotel Büyük Efes, şehrin dinamik iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’na, Arkeoloji Müzesi ve İzmir Körfezi kıyısındaki muhteşem Kordon’a yürüme mesafesindeki konumuyla ulaşım açısından misafirlerine büyük bir rahatlık sağlıyor. Adnan Menderes Havaalanı’na 15 km uzaklıktaki otel, misafirlerini, İzmir şehir hayatının kalbinin attığı yerde ağırlıyor. Otelin, 55’i özel dizayn edilmiş suitlerden oluşan, son teknolojilerle donanımlı 402 odası, gerek iş, gerekse eğlence amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş.

Birçoğunu Türkiye’nin önemli sanatçılarının yaptığı ve devasa bir sanat galerisini andıran Swissotel Büyük Efes’te önemli sanat eserleri sergileniyor. Otel girişinde misafirleri dünyaca ünlü Kolombiyalı sanatçı Botero’nun 2.5 metre boyundaki Atlı Adam heykeli karşılıyor. Venice Güzel Sanatlar Akademisi’nden mezun olan Rabarama, diğer adıyla Paola Epifani’nin eseri “Giyotin” ve Turner ödüllü sanatçı Antony Gormley’nin TIP adlı eserleri de Swissotel Büyük Efes’in bahçelerinde yer alıyor. Aktör&heykeltraş Lorenzo Quinn’in “Aşk” isimli eseri de koleksiyonun önemli parçaları arasında yer alıyor.

Toplam 7,316 metrekarelik alan üzerinde benzersiz teknolojik donanımıyla dikkat çeken bölünebilir 19 toplantı salonu, konferans ve balo salonlarıyla Büyük Efes Kongre Merkezi her türlü etkinlik ve organizasyon için kusursuz mekan alternatifleri sunuyor. Çağdaş ve şık tasarımıyla 5.500 m²’lik bir alanda yer alan Pürovel Spa&Sport, Alpler’den ilham alarak misafirlerine sağlıklı bir yaşam tarzı sunuyor.
Otel bünyesinde yer alan tüm restoranlarda, geleneksel Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının en seçkin örnekleri sunuluyor: Café Swiss, Equinox ve Sky Bar ve Aquaium misafirlerin beğenisine ve damak tadına sunuluyor.

*Pandemi sebebiyle restoran, bar ve Pürovel Spa&Sport hizmetlerimiz değişkenlik göstermektedir.
*T.C İç İşleri Bakanlığı’nın genelgesine istinaden otele giriş esnasında HES kodu sorgulaması yapılmaktadır. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı gün ve saatlerde, otelimize yapacağınız seyahatlerde, otel konfirmasyon mektubunun yanı sıra, rezervasyonunuz için yapmış olduğunuz ödeme belgesi, denetlemeler esnasında kamu personeli tarafından kontrol edilecek belgeler arasında yer almaktadır. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı gün ve saatlerde seyahat edecekseniz, otel konfirmasyon mektubu ve ödeme belgenizi yanınızda bulundurmanızı öneririz.

 

Covid-19 Tedbirleri Bilgilendirme
Covid-19 Bilgilendirmemizi Okuyun

 

Türkiye’ye Giriş FormuKişisel Verileri Koruma Politikası
Politika Bilgilendirmemizi Okuyun

Swissotel'in En İyisi Efes, İzmir

Bizim tekliflerimiz

Keyifli bir Konaklama ve Akşam Yemeği

Sevdiklerinizle geçireceğiniz her an en “özel”idir.

Learn More about Keyifli bir Konaklama ve Akşam Yemeği