Swissotel Corniche Park Towers Doha Hotel & Residences: Açılış Tarihi: 2024

Katar’daki ilk Swissotel Doha’da açılıyor. Başkentin prestijli Batı Körfezi’nde, önemli ticari, devlet, kurumsal ve eğlence bölgelerine yakın ve Batı Körfezi QIC Metro İstasyonu’na yürüme mesafesindeki konumu ile Swissotel Corniche Park Towers Doha, 34 süit ve 40 ile 143 metrekare arasında değişen genişliğe sahip stüdyo, bir ve iki yatak odalı birimlerden oluşan 119 hizmet verilen daire ve bir, iki, üç ve dört yatak odalı toplam 121 birimden oluşan markalı rezidans bulunan bir rezidans kulesi dahil, 223 misafir odasına sahip olacak.

Tüm misafir ve sakinler için öne çıkan tesisler arasında, iki imza restoran dahil, altı yemek mekanı, 750 metrekare toplantı alanı, Pürovel Spa & Sport, açık yüzme havuzu ve bir çocuk kulübü bulunuyor. Markalı rezidanslar en üst katta bulunan ve nefes kesen manzaralar sunan kendi özel lüks Rezidans Lounge’una, özel yüzme havuzuna ve spor salonuna sahip olacak.

Ek misafir rahatlığı için City Centre Mall, Qatar Sport’s Club, Katara Beach ve perakende, ticari ve rezidans semtlerini ve şehir simgesi kültürel faaliyetleri içeren milyon dolarlık Msheireb projesi tesis yakınında bulunacak. Yakındaki Doha Sergi ve Kongre Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi ve önde gelen kültürel, tarihi cazibe merkezleri ve perakende alışveriş olanakları ve Lusail City mega geliştirme projesi ile tesis, geniş bir kurumsal, eğlence amaçlı ve uzun dönemli konaklayan misafir yelpazesi ile birlikte seçkin iş, eğlence ve yeme içme olanakları arayan sakinlere hitap edecek.

Daha fazla bilgi için lütfen swissoteldoha@swissotel.com ile iletişime geçin.