*Zorunlu alan

Swissotel Resort & Spa, Çeşme

Ege bölgesinde, Çeşme’nin doğusunda yer alan Ilıca, zeytin bahçeleri ve insanın içini ısıtan güneşiyle şiir ve şarkılara ilham kaynağı olmuştur. Bu olağanüstü güzellikteki doğa, turkuaz deniz, kilometrelerce uzanan kumsallar ve termal kaplıcalar ziyaretçilere benzersiz bir deneyim yaşatır. Kristal berraklığındaki suları ve ince beyaz kumuyla Ilıca Çeşme’deki en popüler yerdir. Bu eşsiz yeri yansıtmak üzere titizlikle tasarlanmış Swissotel Resort & Spa Çeşme, ilçe merkezinden yalnızca 15 dakika mesafededir.

Otelin 8 katında Çeşme ruhunu Swiss tarzı ile harmanlayan ince zevkle döşenmiş 248 geniş misafir odası ve 18 süit bulunur. İlham veren tasarımı ve kendinizi evinizde hissetmeniz için konforlu yataklar ve akıllı çözümler sunan deniz manzaralı veya köşe süit odalarımızda zaman geçirmekten zevk alacaksınız.

Swissotel Resort & Spa Çeşme usta aşçılar tarafından hazırlanan küresel lezzetlerle sizi benzersiz bir mutfak macerasına çıkaracak. Misafirler Noida, Bellâ Tavola ve Hamdi restoranlarında Uzak Doğu, İtalyan ve Türk mutfaklarının lezzetlerini keşfedebilirler. Otel gün boyu unutulmaz deneyimler için ayrıca Lobby Lounge, Bellâ Tavola Bar ve Beach Bar gibi olağanüstü barlara sahiptir.

Swissotel Resort & Spa, Çeşme 10 bakım odası, termal ve talasso havuzları ile hayallerinizin ötesinde bir Spa deneyimi sunar. Mineral zengini termik sularda vücudunuz canlanacak ve Swiss esansiyel yağları ile ruhunuzun derinliklerinde en iyi Spa deneyimini hissedeceksiniz. Ayrıca, geniş egzersiz tesislerimiz sizi formda ve dinamik tutacaktır.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, 10 toplantı odamız Çeşme’nin bohem stili ve minimalist Swiss stilini ahenkle birleştiren dekorasyonlara sahiptir. Üstelik, 625 m2 balo salonumuz 635m2 fuaye alanına sahiptir ve 550 misafiri ağırlayabilir.

Rüya gibi bir plaj düğünü, şık bir havuz kenarı etkinliği veya unutulmaz bir balo salonu etkinliği… Hayaliniz ne olursa olsun, Swissotel Resort & Spa, Çeşme rüyalarınızı hayata geçirecektir. İster doğada isterse denizde bir teknede açık havada yemek servisi tercih ederseniz, mutfak ekibimiz mükemmel bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.