Swissôtel Resort Sochi Kamelia

Hoş Geldiniz

Swissotel Resort Sochi Kamelia

Bilgiler

SWISSOTEL RESORT SOCHI KAMELIA

89 Kurortny Prospect

Sochi 354002

Rusya

Tel: +7 862 296 8801

Faks: +7 862 296 8802

sochi@swissotel.com

Konaklama

Swissotel Resort Sochi Kamelia, içinde 15 adet suit ve 8 dubleks suitin de bulunduğu modern ve ince bir zevkle döşenmiş 203 adet tasarım oda sunmaktadır. Tüm odalarda Karadeniz'in ve oteli çevreleyen parkın unutulmaz manzaralarını sunan balkonlar bulunmaktadır.

Yiyecek ve İçecek

Yemeklerin en kaliteli malzemelerle hazırlandığı KAMELIA CAFÉ, RIVAGE RESTAURANT, CITY SPACE BAR ve LOBBY LOUNGE'da geleneksel İsviçre lezzetleri ve uluslararası yemeklerden oluşan harmanın tadını çıkarın; seçkin şaraplardan ve içeceklerden oluşan yelpaze deneyiminizi tamamlayacaktır.

Konuk Hizmetleri

Misafir hizmetleri, restoran tavsiyesinden mükemmel romantik bir hafta sonu planlamasına kadar her ihtiyacınızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

  • 203 misafir odası ve suit
  • 3 restoran
  • Lobby lounge
  • Sauna ve 6 terapi odası içeren Purovel Spa & Sport tesisleri
  • Su altı ses sistemine sahip açık ve ısıtmalı yüzme havuzu
  • Özel plaj
  • Tenis kortları
  • Çocuk Kulübü
  • Güzellik salonu
  • Konferans ve etkinlik olanakları

Spa ve Spor

Purovel Spa & Sport, ana binada yer almakta olup açık yüzme havuzuna erişim sağlamaktadır. Dinlenme alanı, 2 spa suiti içeren 6 terapi odası, Vichy duş, egzersiz alanı, 2 sauna ve jakuzili havuz mevcuttur. Purovel, çağdaş bir ortamda sağlıklı bir yaşam tarzı için Alpler'den ilham alan çözümler sunmaktadır. Bu felsefe, sağlıklı olmaktan ve taş, ahşap, flora, saf canlandırıcı Alp havası ve İsviçre dağlarının değişen havası gibi doğal kaynakların kullanımından kaynaklanmaktadır. Orijinal olarak İsviçre'de üretilen bitki özlerinin kullanıldığı spa terapileri, mevsimlerin ritmine göre güçlenmek ve canlılık kazanmak için tasarlanmış tam donanımlı ve modern spor tesisleriyle uyum içerisindedir.

Toplantılar ve Etkinlikler

Swissotel Sochi, Kamelia'nın toplantı ekibi konferanslarınızın, toplantılarınızın ve özel etkinliklerinizin sorunsuzca ve verimli bir şekilde geçmesini taahhüt eder. Otel bünyesindeki tesisler arasında 300 kişi kapasiteli toplantılar için beş toplantı odası yer almaktadır. Odaların tamamı klimalıdır, bazı odalar doğal güneş ışığı almaktadır ve tüm odalar son teknolojilerle donatılmıştır. Açık teras ve ayrı girişe sahip 292 m²'lik güzel balo salonu konferans, eğitim, düğün resepsiyonu veya doğum günü partisi için mükemmel bir mekandır.

Yol Tarifi

Swissotel Sochi Kamelia, Karadeniz ve Kafkas Dağları arasındaki Rus Rivierası'nın gözde bir destinasyonunda yer alan lüks bir kıyı otelidir. Havaalanına yalnızca 23 km mesafede yer alan otel, tren istasyonuna 5 km uzaklıkta ve kentin görülmeye değer başlıca yerlerine yürüme mesafesindedir.

Şimdi Rezervasyon Yaptır