Swissôtel Resort Sochi Kamelia

Hoş geldiniz

Swissotel Resort Sochi Kamelia

Swissotel Resort Sochi Kamelia, mükemmel çevre düzenlemesine sahip havuzları, bahçeleri ve özel kumsalı ile göz kamaştırıcı beş yıldızlı bir denize sıfır tatil köyüdür.
Otel, olağanüstü doğal güzelliklere bağlılığı ile çağdaş Swiss tasarımından esinlenlenmektedir.

Devasa bir doğal park içinde muhteşem Karadeniz’e bakan 203 misafir odamızın tümü şık sadelik ile çağdaş tasarımı birleştirmektedir. Tüm odalar, muhteşem deniz ve park manzaraları sunan özel balkonlar, zengin döşemeler, ağaç zeminler ve taş banyolarla tamamlanmaktadır. Şık döşenmiş süitler, 12 süit ve 8 dubleks süiti içermektedir. Süitlerde yerden tavana pencereler, mermer banyolar ve geniş balkon ve teraslar bulunmaktadır.

İsviçreli köklerimizi, restoranlarımız ve barlarımız dahil olmak üzere, yaptığımız her şeye yansıtıyoruz. Bir araya gelebileceğiniz, kutlama yapabileceğiniz veya sadece zaman geçirebileceğiniz, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için resmi olmayan çağdaş ortamlarımızı deneyimleyin. Yemeklerin en kaliteli yerel malzemelerle hazırlandığı, Kamelia Café, Rivage Restoran ve Lobby Lounge’da geleneksel İsviçre ve uluslararası mutfakların mükemmel bir karışımının keyfini çıkarın.

Vücuttaki tüm kasları rahatlatmak üzere tasarlanmış bir dizi bakım ile, Pűrovel Spa & Sport’umuz, doğal olarak zinde bir yaşam tarzına ulaşmak ve sürdürmek isteyen herkese sağlıklı yaşam çözümleri sunuyor. Bu felsefe zindeliğin kökeninden ve taş, ağaç, su, bitki örtüsü gibi doğal kaynaklardan esinlenir. Seyahatiniz sırasında formda kalmak istiyorsanız, ısıtmalı açık havuzumuz, spor salonumuz, bakım odalarımız ve saunalarımızdan yararlanın.
Swissotel Resort Sochi Kamelia tatilinizi mükemmel yapmak için her şeye, hatta fazlasına sahip.

Swissotel Resort Sochi Kamelia’nın En İyileri

Fırsatlarımız

SEZONA ÖZEL - DAHA UZUN KONAKLAYIN, DAHA ÇOK TASARRUF EDİN.

Daha Uzun Konaklayın. Daha Çok Tasarruf Edin.

Daha Fazla Bilgi SEZONA ÖZEL - DAHA UZUN KONAKLAYIN, hakkında DAHA ÇOK TASARRUF EDİN.

YARIM PANSİYON TEKLİFİ

Mükemmel Tatil: kahvaltı ve akşam yemeği dahil

Daha Fazla Bilgi YARIM PANSİYON TEKLİFİ hakkında
Şimdi Rezervasyon Yaptır