Felsefemiz

Zindelik ruhunun her toplantıyı unutulmaz kıldığı Swissotel'e hoş geldiniz. Sezgiye dayalı ve kişiye davet organizasyonu planlama uzmanlığımız sayesinde hem verimliliğinizi hem de yaratıcılığınızı artırın. Muhteşem şehir mekanlarımız, kullanımı kolay teknoloji, güvenilir hizmet ve harika yemekler ile birleştiğinde toplantıların ilham duygusuyla eş anlamlı hale geldiği bir ortam sunar.

SWISSOTEL’İ FARKLI KILAN NEDİR?

Başarı reçetemiz nedir? Canlı, merkezi mekanlar, modern teknoloji, güvenilir hizmet ve harika yemeklerle bir araya geliyor. Bu unsurlar birleştiğinde toplantıların ilham duygusuyla eş anlamlı hale geldiği bir ortam sunuyor.

Daha sonra, yaratıcılığı, odaklanmayı ve verimliliği en üst düzeye çıkaran alanlara sahip toplantı odasının tasarımıyla karşılaşacaksınız. Bu kavramları göz önünde bulundurarak ekipmanı, mobilya tasarımını, malzemeleri ve renkleri seçiyoruz. Her şekil ve boyutta olan toplantı alanı seçeneklerine sahip olmanın dışında aynı zamanda her alan farklı bir düzen seçeneği sunmaktadır.

İnternet bağlantısından teknik ekipmana kadar, sunduğumuz teknoloji kendi sınıfında en iyisi olup tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasını garanti eder ve bu sayede size odaklanmak istediğiniz şeyi seçme özgürlüğü tanır. Size, ister dış ekipman tedarikçilerimiz aracılığıyla ister kendi ekipmanınızı kullanmanıza imkan tanıyarak olsun, en iyi çözümü sunuyoruz.

Hem fiziksel hem de zihinsel sağlığı teşvik eden ve sağlık ile mutluluğun bir arada olduğunu ortaya koyan bir felsefe ve program olan Zindelik, herhangi bir toplantıyı muhteşem hale getiren bir anlayıştır. Felsefemiz "iyi yaşa", Zindelik aracılığıyla toplantı ve etkinlik programımızda hayat bulmuştur; bu anlayış toplantı ve grup konuklarına sunduğumuz hem lezzetli Zindelik yemeklerinde hem de Zindelik faaliyetlerinde kendini gösterir. Zindelik toplantı aralarımıza enerji veren malzemeler dahildir, böylece gün boyunca verimli ve odaklanmış bir halde olursunuz.

Otel içi toplantı danışmanımız size gülümsediğinde siz de kendisine gülümsersiniz: Zindelik felsefemiz hizmet anlayışımıza ve ekip üyelerimizin tavırlarına yansımıştır. Sadece güvenilirlik, verimlilik ve sezgi gücü sunmakla yetinmiyoruz, aynı zamanda sıcak ve samimi bir karşılamayla da karşınızdayız. Bu, İsviçreli olmanın önemli bir parçasıdır. Toplantı ve etkinlik planlamacılarımız son derece organize olmalarının yanı sıra ilham veren fikirlerden kusursuz bir etkinlik gerçekleştirmeye kadar bütün planlama süreçlerinde sizin destekçilerinizdir.

Hem otellerimizde hem de tesislerimiz dışındaki özel destinasyonlarda, yerel mutfaktan birinci sınıf, kaliteli akşam yemeklerine; özel, samimi akşam yemeklerinden heyecan verici gala törenlerine kadar geniş bir yemek hizmeti yelpazesi sunuyoruz.

Sonuç olarak, tüm konuklarımıza İsviçre'ye dair otantik bir şey sunmanın önemine inanıyoruz: huzur. Bu, sadece toplantı odaları değil ilham veren mekanlar da sunduğumuz anlamına geliyor. Bu nedenle harekete geçin, sonraki toplantınızı Swissotel'de planlayın; gerçek anlamda iyi bir deneyim elde edeceksiniz.

Daha Fazla Avantaj

Çevrimiçi RFP

Çevrimiçi RFP

Bir sonraki etkinliğiniz için teklif talep edin.

Daha Fazla Bilgi

Yiyecek ve İçecek

Yiyecek ve İçecek

Yerel olarak kaynaklandırılmış malzemeler ve enerji tasarrufu yapan tedbirler.

sürdürülebilirlik

Vitality

Vitality

Bu bir toplantıdan daha fazlası demektir. Bu ilham veren bir felsefedir.

Daha Fazla Bilgi