Swissotel Sarajevo

Hoş geldiniz

Swissotel Sarajevo

Konukseverliğin Bosna ve Hersek’in doğasının bir parçası olduğu şehir merkezinde yer alır. Swissotel Sarajevo, baş döndürücü manzaralara sahip çağdaş ve modern tasarımlı odalar, ücretsiz Wi-Fi, son teknoloji Wellness ve Spa tesisleri ve iki restoran sunuyor. Swissotel Sarajevo’nun 218 konforlu oda ve süitinin tümü düz ekran TV’ye, kahve ve çay yapma olanaklarına, büyük pencereler ve eşlik eden minderlere, eşiksiz duşa ve elektronik kasaya sahiptir.

Uluslararası ve doğulu mutfakların bir dokunuşu ile geleneksel Bosna yemekleri Fusion restoranda servis edilmektedir. Misafirlerimiz için kahvaltı, hızlı bir iş öğle yemeği için çeşitli seçenekler ve arkadaş ve meslektaş toplantıları için atıştırmalıklar sunan tüm gün restoranımız olan Café Swiss’te servis edilmektedir. Daha rahat bir ortam için, içecekler, kahve ve tatlılar bulabileceğiniz Swiss Lounge’umuzu ziyaret edin.

Bosna ve Hersek’teki en büyük alışveriş merkezi, Swissotel’in yanında bulunan Saraybosna Şehir Merkezi, alışveriş ve eğlence ile ilgilenen seyahat edenler için harika bir seçenektir.

Swissotel Sarajevo, aynı zamanda, konferans, toplantı, gala yemekleri, ziyafet ve düğün gibi farklı etkinlikler için son teknoloji ekipman ile donatılmış dört konferans salonu da sunmaktadır. Bunların tümü iş ve toplantı amaçlı misafirlerimize kusursuz bir seyahat deneyimi sunmak için bir araya geliyor.

En popüler yerel etkinliklere ve ulaşım ağına erişimi bulunan şehrin iş ve ticari merkezinde yer alan Swissotel Sarajevo, hem kurumsal amaçlı hem de tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir ortam sunuyor.
Swissotel Sarajevo alkolsüz bir otel olarak faaliyet gösterir.
Şimdi Rezervasyon Yaptır