Swissotel Sarajevo

Swissotel Sarajevo

*Zorunlu alan

HOŞ GELDİNİZ

Swissotel Sarajevo

Bilgiler

SWISSOTEL SARAJEVO

Vrbanja 1

71 000 Sarajevo

Bosna-Hersek

Tel: 00387 33 588 000

Faks: 00387 33 588 004

info@swissotel-sarajevo.com

Konaklama

Eğer Saraybosna’yı özel ve daha yüksek bir seviyeden deneyimlemek isterseniz, Swiss Panorama Executive Süitlerimizden birini seçin ve daha önce hiç görülmemiş haliyle şehrin nefes kesen panorama manzarasının keyfini çıkarın. Çağdaş tasarım, kaliteli mobilyalar ve son teknoloji ile modern Swiss mimarisini geleneksel Bosna anlayışıyla birleştirir. Bunların tamamı, misafirlerimize en yüksek kalitede konaklama ve iç huzuru veren bir atmosfer sağlamak için bir araya gelir. Aralarından tercih yapacağınız üç ana süit bulunmaktadır, Swiss Panorama Junior Süitler, Swiss Panorama Executive Süitler ve Presidential Süit.

Yiyecek ve İçecek

Swissotel Sarajevo’nun iki restoranı bulunmaktadır: Quarter ve Swiss Gourmet.
Quarter, doğduğu ülkeden esinlenen, sürdürülebilirliğe ve kaliteye olan inancımızın altını çizen, bir tüm gün yemek konseptine sahip restorandır. Kesinlikle Swiss, tamamen yerel - Quarter misafirlerin kendilerini gerçekten ait hissettikleri bir yer hissi yaratmayı amaçlar. Quarter 170 oturma yerine sahiptir.Bir Alakart restoran olan Swiss Gourmet, bir vitrin mutfak ve Bosna konukseverliğiyle uluslararası servis standartları sunarak otel müşterileri ve yerel sakinler için benzersiz bir deneyim yaratır. Yerel mutfaktan esinlenen uluslararası yemekler sunar ve 105‘e varan misafiri ağırlayabilir.

Konuk Hizmetleri

Swissotel Sarajevo’daki otel olanakları arasında şunlar bulunur:

Zille Gelen Personel
İş Merkezi
Giriş / Çıkış
Danışma hizmetleri
İnternet Erişimi
Oda Hizmeti
Kuru Temizleme Hizmetleri
Kayıp Eşya Bürosu

Spa ve Spor

Swissotel Sarajevo, iki ardışık katta, üçüncü ve dördüncü katlarda, 1.000 metrekare Sağlık ve Spa sunmaktadır. Yaklaşık 600 metrekarelik üçüncü kat, hem erkek hem de kadınların karışık kullanımı içindir, yaklaşık 400 metrekare olan dördüncü kat ise sadece kadınların kullanımı içindir. Swissotel Sağlık ve Spa, en son teknolojik ve spor yeniliklerini birleştirerek misafirlerimizin vücut, zihin ve ruhlarını tamamen dinlendirmeleri için çağdaş bir tarzda tasarlanmıştır.

Toplantılar ve Etkinlikler

Swissotel Sarajevo dört geniş konferans salonu sunmaktadır: Cenevre, Bern, Zürih ve Basel. En büyüğü, konferans, resepsiyon, toplantı, ziyafet, kokteyl partisi ve düğün düzenlemeleri için farklı kurulumlar sunan Cenevre toplantı odasıdır. Tamamı ses geçirmez, müşterileri konforlu, yaratıcı ve odaklanmış tutmak için tasarlanmış olan üç bölüme ayrılabilir. Tüm konferans salonları, tüm teknik ve görsel-işitsel ekipmanlar ile yiyecek ve içecek servislerini içerir.

Yol Tarifi

Swissotel Sarajevo şehir merkezinde, Eski Şehir, Baş Çarşı ve ana alışveriş caddeleri olan Ferhadija ve Titova caddelerine yürüme mesafesinde yer alır. Otel, dinlendirici yürüyüşler için ideal olan harika ağaçlı sokak, Wilson’s Lane, Unitic kuleleri, Parlamento binası, Alta Alışveriş Merkezi, ve Swissotel’in bitişiğinde olan Bosna ve Hersek’in en büyük alışveriş merkezi olan Sarajevo City Center (SCC) gibi Saraybosna’nın önemli turist çekim merkezlerinin hemen yanında yer alır. Swissotel Sarajevo, Saraybosna’nın alışveriş, iş ve eğlence merkezinde, uygun bir konumdadır. Havaalanı, Swissotel’den yaklaşık 20 dakika sürüş mesafesindedir.