Swissotel The Stamford Singapur

Swissotel The Stamford Singapur

*Zorunlu alan

Hoş geldiniz

Swissotel The Stamford, Singapur

Swissotel The Stamford SG Clean sertifikalı bir tesistir. Bu, hijyen ve temizlik tedbirlerimizin atanan uzmanlar tarafından incelendiğini SG Clean programı gerekliliklerini karşıladığının onaylandığı anlamına geliyor. Sağlık ve güvenliğinizi korumak için, otelimizde katı güvenlik tedbirleri uyguluyoruz.
Konaklamanız süresince uygulanacak olan hizmet tedbirlerini görüntüleyin.

Konfor dünyasına adım atın ve İsviçre konukseverliğinin en güzelini, Singapur‘un Önde Gelen İş Oteli ve Güney Doğu Asya’nın en yüksek otellerinden biri olan Swissôtel The Stamford‘da yaşayın. City Hall Mass Rapid Transit (MRT) ve diğer önemli ulaşım kavşakları kapınızın önündeyken, Singapur‘un kalbinde mükemmel konumdasınız. Birinci sınıf alışveriş, yemek, eğlence ve iş fırsatlarının ortasında lüks bir otelde konaklamanın keyfini çıkarın.

1.252 zarif dekorasyonlu ve özel balkonlu misafir odası ve süitte, Singapur‘un hayat dolu şehir manzarası ve yakınlardaki Malezya ve Endonezya adalarının nefes kesen manzaraları eşliğinde rakipsiz konforun zevkine varın. Odalarda yüksek hızlı internete bağlanın, otelin diğer ortak alanlarında kablosuz internet erişimiyle seyahat eden iş insanlarının evlerinden uzakta çalışmayı çok kolay bulduğu 65. Kat Lounge’unda kapsamlı iş hizmetlerinden yararlanın.

Eşsiz bir iş mekanı olan 1033 metrekarelik Raffles City Kongre Merkezi, her büyüklükteki etkinliklerin düzenlenebileceği çok yönlü 34 tam donanımlı toplantı odası sunar. En son teknoloji ve deneyimli toplantı uzmanları, tüm detayları mükemmel bir şekilde organize ederek, sizin toplantınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır.

Michelin Singapur tarafından 2 yıldız ile ödüllendirilen JAAN by Kirk Westaway dahil, Swissotel The Stamford‘un 12 restoran ve barında bir zevk, sefa ve eğlence yolculuğuna çıkın.

Servislerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan alın.

Swissotel The Stamford‘in En İyisi

Fırsatlarımız

Kaçırılmaz Fırsat

50 SGD tekrar konaklama kuponu ile oda ve kahvaltı tatil konaklaması

Daha Fazla Bilgi Kaçırılmaz Fırsat hakkında

Anı Yaşayın

Kendinize ayıracağınız zaman için 08.00 - 19.00 arasında bir gündüz molası.

Daha Fazla Bilgi Anı Yaşayın hakkında

Yiyecek-İçecek Fırsatları

Swissotel The Stamford‘da kapsamlı yemek fırsatlarını keşfedin.

Daha Fazla Bilgi Yiyecek-İçecek Fırsatları hakkında

Gün Batımı Tatil Konaklaması

18.00’da giriş yapın ve konaklamanıza barda bir içkiyle başlayın.

Daha Fazla Bilgi Gün Batımı Tatil Konaklaması hakkında