Swissôtel The Stamford Singapur

Hoş Geldiniz

Swissotel The Stamford, Singapur

Bilgiler

SWISSOTEL THE STAMFORD, SINGAPORE

2 Stamford Road

Singapur 178882

Singapur

Tel: +65 6338 8585

Faks: +65 6338 2862

stamford@swissotel.com

Konaklama

Swissotel The Stamford; yakınlardaki Malezya ve Endonezya adalarının pitoresk manzaralarının yanı sıra ülkenin hareketli manzarasının nefes kesici bir panoramasını sunan özel balkonlarla donatılmış 1.261 mükemmel döşenmiş misafir odası ve lüks suiti sayesinde tüm misafirleri rakipsiz bir konforla büyülemektedir.

Burada iş amacıyla bulunuyorsanız, odanızdaki yüksek hızlı internet erişimi ve otelin ortak alanlarındaki WiFi erişimi, misafirlerin daima bağlantı halinde olmasına imkan verir.

Buna ek olarak, her misafir odası birinci sınıf olanaklarla donatılmış olup tüm odalar günümüzün sık seyahat eden kişilerine yönelik olarak tasarlanmıştır.

Yiyecek ve İçecek

Swissotel The Stamford bünyesindeki 15 restoran ve barda mükemmel lezzetlerden ve çeşitli eğlence etkinliklerinden oluşan zengin bir yelpaze sunulmaktadır. Equinox Complex, Singapur'un en heyecan verici yeme-içme ve yaşam tarzı merkezi olup beş hareketli restoran ve bar ile dört özel yemek salonuna ve 900 kişilik misafir kapasitesine sahiptir. Seçkin JAAN'da yaratıcı ve taze Fransız kreasyonları veya Equinox Restaurant'ta modern Avrupa yemekleri ya da geleneksel lezzetlerle kendinizi şımartın, ardından City Space Lounge'da ödüllü kokteyllerin keyfini çıkarın veya New Asia'da hareketli ritimlere kendinizi bırakın. Kopi Tiam'daki otantik Singapur lezzetlerinden, Cafe Swiss'in İsviçre spesiyaliteleri ya da Lobby Court veya Introbar'ın rahatlığına kadar seçenekler sonsuzdur.

Konuk Hizmetleri

Delüks Swissotel The Stamford, Singapur otel tüm iş ve eğlence ihtiyaçlarının ötesine geçmek için rakipsiz ve tek çatı altında tesisler sunmaktadır. Otel bünyesindeki 11 seçkin restoran ve 5 bar sayesinde birinci sınıf, zevk sahibi ve yaşam tarzına hitap eden olanaklarla kendinizi şımartın. Önceliğiniz iş ise, tam teşekküllü iş merkezi, 70.000 m2'lik Raffles City Kongre Merkezi ve deneyimli kongre uzmanları hayallerinizi başarıya dönüştürme taahhüdü verir. İster genişbant İnternet erişimine sahip bir iş istasyonu ister kiralık cep telefonu veya global bir konferans olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim için memnuniyettir. Canlandırıcı bir terapi için dinlence tesislerimiz arasında Willow Stream Spa, 2 açık yüzme havuzu, 6 tenis kortu ve mükemmel donanımlı bir egzersiz salonu yer almaktadır.

Spa ve Spor

Asya'nın en büyük sağlık ve egzersiz tesislerinden biri olan Willow Stream Spa, mukayesenin ötesinde en iyi duyusal deneyimi sunmaktadır. Spa terapilerinden oluşan bir yelpaze ile kendi spa anınızı yaratın; bazı tesisler yerel geleneklerden ilham alınarak tasarlanmıştır, bazıları ise yenilenmiş enerji, yaşam tarzı ve şımartıcı özel deneyimler gibi belirli sonuçlar elde için dizayn edilmiştir.

Toplantılar ve Etkinlikler

En modern tesisleriyle Raffles City Kongre Merkezi, her büyüklükte etkinliğe ev sahipliği yapabilecek çok yönlü ve tam teşekküllü 27 adet toplantı odası sunmaktadır. Simge tabanlı dokunmatik ekran ve ileri teknoloji donanımlara sahip uydu konferans sistemi ile donatılmış modern Executive Konferans Merkezi global konferanslar için tercih edilen bir mekandır. En büyük balo salonu olan ihtişamlı, sütunsuz Fairmont Balo Salonu, 3.000 kişi kapasitelidir. Etkinliğiniz ister büyük ölçekli bir sempozyum ya da şirket eğitim semineri olsun, özel kongre hizmetleri ekibi özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bulunacaktır.

Yol Tarifi

Singapur'un alışveriş, iş ve eğlence bölgelerinin kalbinde stratejik bir konuma sahip olan Swissotel The Stamford, ayrıca Singapur Grand Prix cadde pistinin 9. kavşağında yer almaktadır. City Hall Mass Rapid Transit (MRT) tren istasyonu ve diğer başlıca ulaşım noktaları hemen yakınında bulunan bu lüks ve beş yıldızlı otel, Orchard Road, Chinatown, Singapur Zoo, Night Safari Singapur ve Sentosa gibi görülmeye değer başlıca yerleri keşfetmek için mükemmel bir noktadır. Otel, Singapur Changi Uluslararası Havaalanı'na 19 km, merkez iş bölgesine 2 km uzaklıkta ve Suntec City Convention Centre'a 1 km uzaklıktadır.

Şimdi Rezervasyon Yaptır