Swissotel Chicago

Hoş geldiniz

Swissotel Chicago


ÖNEMLİ UYARI:

Accor’un güncellenmiş temizlik standartları ve sosyal mesafe politikası hakkında spesifik bilgiler için, sizi ALLStayWell.com adresini ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Otelimiz misafirlerimize ve topluluğumuza hizmet vermek için açık kalmayı sürdürüyor.
Tüm ziyaretçilerimiz için güvenli bir yer olarak kalmak için, küresel, ulusal ve yerel sağlık yetkililerinin belirlediği tüm protokolleri takip ederek, zaten titiz olan temizlik prosedürlerimizi daha da yükselterek, hijyen ve güvenlik konusunda uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekibin tavsiyeleri doğrultusunda ilave önleyici tedbirler aldık. Otelimiz, ayrıca, misafirlerimizin seyahat planlarını değiştirmeleri için ihtiyaç duydukları daha esnek seçenekleri de benimsemiştir.
Ayrıca, yerel yetkililerin aldığı kararlar gereği, Swissotel Chicago gerekli olan sınırlı yemek seçenekleri ile hizmet verecektir. Odada yemek servisi her gün 08.00 - 21.00 arasında mevcut olacaktır. Amuse Bar ve Lounge her gün 08.00 ile 11.00 arasında paket servis kahvaltı sunacaktır. Palm, 11.00 ile 21.00 arasında yalnızca paket servis öğle ve akşam yemeği sunacaktır. Swissotel Chicago’ya devam eden desteğinizi takdir ediyoruz, değer veriyoruz ve teşekkür ediyoruz.
Bizimle konakladığınız her seferinde bize güvenmenize saygı duyuyoruz. Güveninize layık kalmayı sürdürmek için sabırsızlanıyoruz.
Swissotel Chicago‘daki tüm arkadaşlarınız olarak teşekkür ediyoruz.

Bizi Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden takip edin

%25 oranına varan indirim için doğrudan rezervasyon yapın.

Ünlü Chicago mimar Harry Weese tarafından tasarlanan, Swissotel Chicago, Chicago Nehri ve Michigan Gölü’ne bakan ve Magnificent Mile’dan sadece yürüme mesafesinde bulunan ödüllü bir lüks oteldir. Seçkin dört elmaslı, tamamı cam otel Navy Pier’den Millennium Park’ın muhteşem manzaralarını sunar, 662 misafir odası ve süit, beş birinci sınıf balo salonu, son teknoloji ekipmana sahip teras katı spor salonu ve kusursuz Avrupa tarzı hizmet.

Neleri seveceksiniz:
Yeni renovasyonu yapılmış gösterişli odalar: Tam bir yelpazede seçkin ikramların bulunduğu geniş ve ferah 662 lüks oda ve süit.
Aktif Kalın: 43. kattan panoramik manzaralar sunan, yeni tasarlanmış Teras Katı Spor Salonumuz ile egzersizinizi yeni bir düzeye taşıyın veya günlük Vitality egzersiz derslerimizden birinde bize katılın.
Chicago Zevki: Şehrin bir geleneği olan Palm ile birlikte lobi lounge ve Amuse’a ev sahipliği yapıyor.
Esnek Etkinlik Alanı: 6039 m2. Küçük toplantılardan büyük konferanslara ve 42. kattaki balo salonumuz, Élevé’de mükemmel düğünlere kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için.

SWISSOTEL CHICAGO’NUN EN İYİLERİ

Fırsatlarımız

Yakında Kalın

Bir gece rezervasyonu yapın, ücretsiz ikinci gece kazanın

Daha Fazla Bilgi Yakında Kalın hakkında

Daha Uzun Konaklayın. Daha Fazla Deneyimleyin.

Günlük fiyat üzerinden %25 oranına varan indirimden yararlanın

Daha Fazla Bilgi Daha Uzun Konaklayın. hakkında Daha Fazla Deneyimleyin.

Give Hope Kuruluşu

SOS Çocuk Köyleri’ni Destekleyin

Daha Fazla Bilgi Give Hope Kuruluşu hakkında

Otopark Bizden

Ücretsiz otoparktan yararlanmak için paketi rezerve edin.

Daha Fazla Bilgi Otopark Bizden hakkında

Oda ve Kahvaltı Paketi

Ücretsiz bir kahvaltı ile güne zinde başlayın

Daha Fazla Bilgi Oda ve Kahvaltı Paketi hakkında
Şimdi Rezervasyon Yaptır