Swissotel Chicago

Swissotel Chicago

*Zorunlu alan

Hoş geldiniz

Swissotel Chicago

Accor tüm çalışanlar ve iş arkadaşlarımız için otellerimizin kapalı ortak alanlarında maskesi takılmasını zorunlu kılarak, sektörümüzü desteklemektedir. Ayrıca, Chicago Şehri ve Cook İdari Bölgesi talimatları uyarınca, 3 Ocak 2022 itibarıyla, restoran, spor salonu ve etkinlik alanlarında aşı kanıtı zorunlu tutulmuştur.
Aşı kanıtının kabul edilen formları şunları içermektedir:
- CDC aşı kartının orijinali, kopyası veya resmi
- Bir sağlık hizmeti sağlayıcısından alınan belge
- Illinois Eyaleti veya onaylı bir özel şirketin verdiği kişisel dijital Covid-19 aşı kaydı

Restoranlarımız ve spor salonumuz için lütfen aşı kaydı ile birlikte sunulmak üzere geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesini hazır bulundurun.
5 yaş altı çocuklar hâlen aşı olmaya hak kazanmadıkları için ebeveynleri ile birlikte kabul edilecektir.
Aktif olarak yemek yenmeyen veya içecek içilmeyen anlarda kapalı ortak alanlarımızda maske takılması zorunludur.
Belirtileriniz mi var? Lütfen ziyaretinizi, belirtileriniz ortadan kalktığında yeniden planlayın.

Swissotel Chicago zorunlu olarak kısıtlanmış yemek seçenekleri ve ikramlarla hizmet verecektir. Swissotel Chicago’ya devam eden desteğinizi takdir ediyoruz, değer veriyoruz ve teşekkür ediyoruz.
- Odada yemek servisi her gün 06.30 - 21.30 arasında mevcut olacaktır. Amuse Paket Servis için 06.30 - 11.30 arasında açıktır. Palm paket servis ve 06.30 - 10.30 arasında salonda kahvaltı ve 11.00 - 22.00 arasında öğle yemeği ve akşam yemeği için açıktır,
- Teras Katı Spor Salonu misafirler için her gün 05.00 - 22.00 arasında açıktır.
- Odada spa hizmetleri her gün 08.00 - 21.00 arasında hizmet vermeyi sürdürmektedir. Hizmetler hakkında daha fazla bilgi veya randevu almak için, buraya tıklayın

Bizimle konakladığınız her seferinde bize güvenmenize saygı duyuyoruz. Güveninize layık kalmayı sürdürmek için sabırsızlanıyoruz. Teşekkür ederiz!

Bizi Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden takip edin

%25 oranına varan indirim için doğrudan rezervasyon yapın.

Ünlü Chicago mimarı Harry Weese tarafından tasarlanan, Swissotel Chicago, Chicago Nehri ve Michigan Gölü’ne bakan ve Magnificent Mile’dan sadece yürüme mesafesinde bulunan ödüllü bir lüks oteldir. Seçkin dört elmaslı, tamamı cam otel Navy Pier’den Millennium Park’ın muhteşem manzaralarını sunar, 662 misafir odası ve süit, beş birinci sınıf balo salonu, son teknoloji ekipmana sahip teras katı spor salonu ve kusursuz Avrupa tarzı hizmet.

Neleri seveceksiniz:
Yeni renovasyonu yapılmış gösterişli odalar: Tam bir yelpazede seçkin ikramların bulunduğu geniş ve ferah 662 lüks oda ve süit.
Aktif Kalın: 43. kattan panoramik manzaralar sunan, yeni tasarlanmış Teras Katı Spor Salonumuz ile egzersizinizi yeni bir düzeye taşıyın veya günlük Vitality egzersiz derslerimizden birinde bize katılın.
Chicago Zevki: Şehrin bir geleneği olan Palm ile birlikte lobi lounge ve Amuse’a ev sahipliği yapıyor.
Esnek Etkinlik Alanı: 6039 m2. Küçük toplantılardan büyük konferanslara ve 42. kattaki balo salonumuz, Élevé’de mükemmel düğünlere kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için. Toplantı ve etkinlik alanımımızın sanal turu için buraya tıklayın

Tüm ziyaretçilerimiz için güvenli bir yer olarak kalmak için, küresel, ulusal ve yerel sağlık yetkililerinin belirlediği tüm protokolleri takip ederek, zaten titiz olan temizlik prosedürlerimizi daha da yükselterek, hijyen ve güvenlik konusunda uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekibin tavsiyeleri doğrultusunda ilave önleyici tedbirler aldık. Otelimiz, ayrıca, misafirlerimizin seyahat planlarını değiştirmeleri için ihtiyaç duydukları daha esnek seçenekleri de benimsemiştir. 

Daha fazla bilgi al

SWISSOTEL CHICAGO’NUN EN İYİLERİ

Fırsatlarımız

Swissotel Çocuk Suiti

Daha Fazla Bilgi Swissotel Çocuk Suiti hakkında

Oda ve Kahvaltı Paketi

Ücretsiz bir kahvaltı ile güne zinde başlayın

Daha Fazla Bilgi Oda ve Kahvaltı Paketi hakkında