Swissotel Chicago

Swissotel Chicago

*Zorunlu alan

Hoş geldiniz

Swissotel Chicago

Bizi Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden takip edin


%25 oranına varan indirim için doğrudan rezervasyon yapın.

Ünlü Chicago mimarı Harry Weese tarafından tasarlanan, Swissotel Chicago, Chicago Nehri ve Michigan Gölü’ne bakan ve Magnificent Mile’dan sadece yürüme mesafesinde bulunan ödüllü bir lüks oteldir. Seçkin dört elmaslı, tamamı cam otel Navy Pier’den Millennium Park’ın muhteşem manzaralarını sunar, 662 misafir odası ve süit, beş birinci sınıf balo salonu, son teknoloji ekipmana sahip teras katı spor salonu ve kusursuz Avrupa tarzı hizmet.

Neleri seveceksiniz:
Yeni renovasyonu yapılmış gösterişli odalar: Tam bir yelpazede seçkin ikramların bulunduğu geniş ve ferah 662 lüks oda ve süit.
Aktif Kalın: 43. kattan panoramik manzaralar sunan, yeni tasarlanmış Teras Katı Spor Salonumuz ile egzersizinizi yeni bir düzeye taşıyın veya günlük Vitality egzersiz derslerimizden birinde bize katılın.
Chicago Zevki: Şehrin bir geleneği olan Palm ile birlikte lobi lounge ve Amuse’a ev sahipliği yapıyor.
Esnek Etkinlik Alanı: 6039 m2. Küçük toplantılardan büyük konferanslara ve 42. kattaki balo salonumuz, Élevé’de mükemmel düğünlere kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için. Toplantı ve etkinlik alanımımızın sanal turu için buraya tıklayın

Tüm ziyaretçilerimiz için güvenli bir yer olarak kalmak için, küresel, ulusal ve yerel sağlık yetkililerinin belirlediği tüm protokolleri takip ederek, zaten titiz olan temizlik prosedürlerimizi daha da yükselterek, hijyen ve güvenlik konusunda uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekibin tavsiyeleri doğrultusunda ilave önleyici tedbirler aldık. Otelimiz, ayrıca, misafirlerimizin seyahat planlarını değiştirmeleri için ihtiyaç duydukları daha esnek seçenekleri de benimsemiştir. 

Daha fazla bilgi al

SWISSOTEL CHICAGO’NUN EN İYİLERİ

Fırsatlarımız

Swissotel Çocuk Suiti

Daha Fazla Bilgi Swissotel Çocuk Suiti hakkında

Give Hope Kuruluşu

SOS Çocuk Köyleri’ni Destekleyin

Daha Fazla Bilgi Give Hope Kuruluşu hakkında

Romantik Paket

Romantizm ve dinlenme, evet lütfen!

Daha Fazla Bilgi Romantik Paket hakkında

Oda ve Kahvaltı Paketi

Ücretsiz bir kahvaltı ile güne zinde başlayın

Daha Fazla Bilgi Oda ve Kahvaltı Paketi hakkında