Swissotel Chicago

Hoş geldiniz

Swissotel Chicago

Bizi Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden takip edin

%25 oranına varan indirim için doğrudan rezervasyon yapın.

 

Romantizm paketimiz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Ünlü Chicago mimar Harry Weese tarafından tasarlanan, Swissotel Chicago, Chicago Nehri ve Michigan Gölü’ne bakan ve Magnificent Mile’dan sadece yürüme mesafesinde bulunan ödüllü bir lüks oteldir. Seçkin dört elmaslı, tamamı cam otel Navy Pier’den Millennium Park’ın muhteşem manzaralarını sunar, 661 misafir odası ve süit, beş birinci sınıf balo salonu, son teknoloji ekipmana sahip teras katı spor salonu ve kusursuz Avrupa tarzı hizmet.

Neleri seveceksiniz:
Yeni renovasyonu yapılmış gösterişli odalar: Tam bir yelpazede seçkin ikramların bulunduğu geniş ve ferah 661 lüks oda ve süit.
Aktif Kalın: 43. kattan panoramik manzaralar sunan, yeni tasarlanmış Teras Katı Spor Salonumuz ile egzersizinizi yeni bir düzeye taşıyın veya günlük Vitality egzersiz derslerimizden birinde bize katılın.
Chicago Zevki: Şehrin bir geleneği olan Palm ile birlikte lobi lounge ve Amuse’a ev sahipliği yapıyor.
Esnek Etkinlik Alanı: 6039 m2. Küçük toplantılardan büyük konferanslara ve 42. kattaki balo salonumuz, Élevé’de mükemmel düğünlere kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için.


ÖNEMLİ UYARI:

Size, komşularımıza ve Chicago toplumuna hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sizlerin sağlığı ve güvenliği ile birlikte ekibimizin sağlığı bizim için son derece önemlidir. 15 Mart’ta yayınlanan Chicago‘nun resmi kararı uyarınca, Swissôtel Chicago‘daki Amuse Lobi Bar bir sonraki bildirime kadar hizmetlerini durdurmuştur. Mümkün olan en kısa sürede kapılarımızı açacağız, yakın bir gelecekte sizi tekrar karşılamak için sabırsızlanıyoruz. Bu zaman zarfında, değerli misafirlerimize hizmet etmeye devam edebilmemiz için aşçılarımız Odada Yemek Servisine yaratıcı ilaveler yapıyor. Sipariş vermek isterseniz, yapmanız gereken tek şey bir Swiss Hizmet Temsilcisi ile konuşmak üzere oda telefonunuzdan “0”ı tuşlamak. Ayrıca, Palm’da 08.00 - 21.00 arasında paket servis ve lobide 24/7 tarihinden itibaren 01.00 ile 07.30 arasında satın almak üzere yanınıza alabileceğiniz yiyecek ve içecekler sunuyoruz.

SWISSOTEL CHICAGO’NUN EN İYİLERİ

Fırsatlarımız

Romantik Paket

Romantizm ve dinlenme, evet lütfen!

Daha Fazla Bilgi Romantik Paket hakkında

Daha Uzun Konaklayın. Daha Fazla Deneyimleyin.

Günlük fiyat üzerinden %25 oranına varan indirimden yararlanın

Daha Fazla Bilgi Daha Uzun Konaklayın. hakkında Daha Fazla Deneyimleyin.

Swissotel Çocuk Suiti

Daha Fazla Bilgi Swissotel Çocuk Suiti hakkında
Şimdi Rezervasyon Yaptır