Swissotel Foshan Guangdong

Swissotel Foshan Guangdong

*Zorunlu alan

HOŞ GELDİNİZ

Swissotel Foshan

Bilgiler

SWISSÔTEL FOSHAN

1 Chengmen Tou West Road

Foshan City 528000, Guangdong

Çin

Tel: +86 757 8236 2888

Faks: +86 757 8236 2999

foshan@swissotel.com

Konaklama

Swissotel Foshan, hepsi kulenin 36 ile 49. katlarında yer alan 234 misafir odası ve süit ile 14 servisli daireye sahiptir. Her oda, gelişmiş aydınlatma ve yüksek hızlı internet erişimi bulunan bir çalışma alanı, modern dekor ve örneğin plazma TV, günlük gazete ve akşam yatak toplama hizmeti gibi lüks olanaklar içerir. Swissotel Foshan bünyesinde toplam 102 sigara içilmeyen oda ve 132 sigara içilen oda mevcuttur.

Yiyecek ve İçecek

Swissotel Foshan bünyesindeki kaliteli mobilyalarla döşenen, otantik mutfaktan İsviçre spesiyallerine ve yerel yemeklere uzanan dört özel restoran ve barın her birindeki yemek deneyimi, muhteşem bir şarap ve puro yelpazesi içerir. Bu mekanlar, yerel iş topluluğunda ağınızı genişletirken yenilikçi mutfak tasarımlarının keyfini çıkarabileceğiniz zarif ortamlardır. Swissotel Foshan bünyesinde, misafirlere Swissôtel'in kendine özgü imzasını taşıyan kusursuz ve emsalsiz hizmet sunulur.

Konuk Hizmetleri

Tesislerimiz şunları içerir:

  • Swissoffice
  • Doğrudan Foshan International Plaza ofis kulesinin üzerinde bulunur
  • Otopark
  • 24 saat güvenlik hizmeti

Spa ve Spor

TOUCH Spa, üyelerine ve misafirlerine gençleşme ve dinginlik hissi verir; enerji dolmalarını ve canlanmalarını sağlar. Spor salonu erişimi, otelde konaklamakta olan misafirler için ücretsizdir.

Toplantılar ve Etkinlikler

Swissotel Foshan, İsviçre'nin ünlü dağlarının ismini taşıyan altı özel toplantı salonu ve toplantı odası içerir. Tüm balo salonları ve toplantı odaları altıncı katta yer alır. Etkinlik uzmanlarından oluşan özel ekip, toplantınızın başarıyla geçmesi amacıyla davet organizasyonunun her aşamasında size yardımcı olmak için tahsis edilir.

Yol Tarifi

Swissotel Foshan, Zumiao ticaret bölgesinin ve Fenjiang finans bölgesinin yakınındadır ve Foshan şehrini Guangzhou ile Shunde'ye bağlayan ekspres Foshan Otoyolu'ndan sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Guangzhou şehrinin yalnızca 25 km doğusunda ve Foshan Otoyolu'nda araçla yaklaşık 30 dakika mesafededir. Otel, Foshan otobüs durağından taksiyle beş dakika uzaklıkta, ünlü Zumiao Tapınağı'na 10 dakikalık yürüme mesafesinde ve Zumiao metro istasyonuna 8 dakikalık yürüme mesafesindedir.