Swissotel Grand Şanghay

Swissotel Grand Şanghay

*Zorunlu alan

Swissôtel Grand Şanghay

Konuk Hizmetleri

Swissotel Grand Şanghay Misafir Hizmetleri

Oda hizmetleri bölümümüz güvenilir bebek bakım düzenlemeleriyle size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Lütfen bu hizmeti konuklar adına organize ettiğimizi unutmayın. Swissotel Grand Şanghay bu hizmetin sonucunda oluşan veya bebek bakıcısının neden olduğu yaralanmalar, zararlar veya diğer iddialardan sorumlu değildir. Bu hizmet bir gün önceden talep edilmelidir.

üst min simgesi

Kapı görevlilerini otelin ana girişinde bulabilirsiniz. Taşıma ve yük işlerinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

üst min simgesi

2. Kattaki İş Merkezimiz 07:00 - 23:00 arası açıktır. Olanaklara yazıcı ve yüksek hızlı internet erişimi bulunan iki tam iş istasyonu dahildir.

üst min simgesi

Giriş saati 3:00 ÖS Çıkış saati öğle 12:00

üst min simgesi

Danışma Masamız kişisel Şanghay ve çevresindeki şehirler programınıza memnuniyetle yardımcı olacaktır. Lütfen bizimle iletişime geçin: Gezi turları ve daha fazlası için +021 53559898*6130 numarasını arayın veya concierge.shanghai@swissotel.com‘a eposta gönderin.

üst min simgesi

Danışma Masasında yabancı para birimi mevcut döviz kuru üzerinden değiştirilebilir.

üst min simgesi

Güvenlik nedenleriyle konuk kat asansörlerine sadece oda anahtar kartıyla erişilmektedir.

üst min simgesi

Misafirler Ön Masadan temin edecekleri ekspres giriş/çıkış formunu doldurabilir.

üst min simgesi

Hediye mağazamız 1. kat otel lobisinde bulunmaktadır.

üst min simgesi

Tüm misafir odaları ve ortak alanlarda yüksek hızlı internet erişimi ve Wi-Fi mevcuttur.

üst min simgesi

Temizlik departmanımız aşağıdaki özel isteklerinizle memnuniyetle ilgilenecektir: Bebek karyolası, çamaşırhane hizmeti, kuru temizleme, oda parfümü, ütü hizmeti, yastık hizmeti ve daha fazlası.

üst min simgesi

Pazartesi ile Pazar arasında düzenli ve ekspres çamaşırhane hizmetleri sunuyoruz. Lütfen çamaşırhane formuna adınızı, oda numaranızı ve kıyafet sayınızı yazın.

üst min simgesi

Swissotel Grand Şanghay misafirlerin kayıp eşyalarını, eşyanın değerine göre depoda 3 ay ile 1 yıl arasında tutacaktır.

üst min simgesi

Lütfen yasalar gereği ilaç sunamadığımızı unutmayın. Bir ilaca ihtiyacınız olduğunda sizin adınıza yakınlardaki bir eczaneden bu ilacı temin edebiliriz.

üst min simgesi

Her odada, içecekler, şarap ve atıştırmalıklar bulunan bir mini buzdolabı bulunmaktadır.

üst min simgesi

Swissotel Grand Şanghay yeraltı otopark alanı sağlayabilmektedir. Otopark ücreti saatlik 15 RMB, 24 saatlik süre için tek giriş maksimum 120 RMB’dir. Otopark ücreti saatlik olarak hesaplanır ve bir saatten az süreler bir saat olarak ücretlendirilir. 24 saati aşkın otopark kullanımı için, her bir ilave saat tekrar saatlik olarak ücretlendirilir (saatlik 15 RMB) ve 24 saatlik süre için tek giriş maksimum 120 RMB’dir.

üst min simgesi

2. katta bulunan Swissôffice teslimat hizmeti için yardımcı olabilir.

üst min simgesi

Misafirlerin otele evcil hayvan getirmesine izin verilmez.

üst min simgesi

Geniş bir yiyecek ve içecek yelpazesiyle size 24 saat Oda Servisi sunuyoruz.

üst min simgesi

Her odada kiralık kasa bulunmaktadır. Alternatif olarak Danışma Masasındaki otel kasasını kullanabilirsiniz. Swissotel Grand Şanghay, odanızda bıraktığınız değerli eşyalardan sorumlu değildir.

üst min simgesi

Otel Misafirleri Kayak ve Bisikletlerini otelimizde depolayabilir.

üst min simgesi

Swissotel Grand Şanghay iki bağlantılı veya bitişik odada konaklama sunmaktadır, çocuklarınız sadece bir kapı uzaklıkta olacak ve yaşlarına özel çarşaf, peluş oyuncaklar ve ikramlar yanında oda dekorunu ve çocuklar için duş ikramını beğenecektir.

üst min simgesi

Araç kiralama hizmeti, limuzin hizmeti veya havaalanı transferleri 1. katta bulunan Danışma Masamız tarafından organize edilebilir. Ücretler talebe göredir.

üst min simgesi

Otelin çoğu alanına tekerlekli sandalye kullanılarak erişilebilir. Ayrıca, Swissotel Grand Şanghay tekerlekli sandalye kiralama hizmeti ve 2 engelli dostu oda sunmaktadır. Lütfen önceden Danışma ile iletişime geçin.

üst min simgesi