Swissotel Grand Şanghay

Swissotel Grand Şanghay

*Zorunlu alan

Swissotel Grand Şanghay Odalara Genel Bakış

İş arkadaşları ile toplantı veya yakınlardaki kültürel merkezlerde geçirilen bir günün ardından, Swissotel Grand Şanghay Alplere özgü sıcak karşılama sunar. Bu, Çin’in en kozmopolitan şehri olabilir ve odalarımız, şehrin ünlü olduğu kültürlerin tarihsel karışımını yansıtır. Şanghay‘ın en tanınan bazı şehir simgelerine uzanan manzaralar ile, kendinizi hareketin merkezinde hissedeceksiniz. Ergonomik İsviçre tasarımının standartları ile döşenmiş ve Şanghay inceliği ile tamamlanmış olan odalarımız, yenilikçi dokunuşlarla sunulan kaliteli mobilyalar sunar. Kablosuz internet, en ileri teknoloji ve canlandırıcı ikramlar standart olarak sunulur - ancak, bunu zaten biliyorsunuz.

Accor’un Planet 21 taahhütünün bir parçası olarak ve geçenlerde yayınlanan hükümet politikası uyarınca, 1 Temmuz 2019 itibarı ile, Şanghay‘deki oteller, artık diş fırçaları, taraklar, banyo lifleri, tıraş bıçakları, tırnak törpüleri ve ayakkabı fırçaları gibi tek kullanımlık ürünleri proaktif olarak sunmayacaktır. Gerektiğinde, Swiss Hizmetini arayın.

1 Mart 2017 tarihinde başlamak üzere Şanghay Hükümet Düzenlemeleri konuk odaları, restoranlar, toplantı ve ziyafet odaları, tüm umuma açık ve diğer alanlar dahil tüm otellerin içerisinde sigara içilmesini suç saymaktadır. Yönetmelikleri ihlal edenlere ve tesislere zarar verenlere ağır para cezaları uygulanacaktır.

Klasik Oda

Tek büyük veya iki kişilik twin

Klasik Oda, Detayları Görüntüle

Premier Oda

Tek büyük veya iki kişilik twin

Premier Oda, Detayları Görüntüle

Swiss Advantage Oda

Tek büyük veya iki kişilik twin

Swiss Advantage Oda, Detayları Görüntüle

Swiss Executive Oda

Tek büyük veya iki kişilik twin

Swiss Executive Oda, Detayları Görüntüle