Swissotel Grand Şanghay

Swissotel Grand Şanghay

*Zorunlu alan

Swissotel Grand Şanghay Spa & Sports

Turistik yerler, heyecan verici alışveriş deneyimleri, bu harika modern semtin her köşesine yayılan fantastik değişiklikler veya zarif eski sokaklar ile dolup taşan Şanghay‘ı ziyaretinizde boş zamanınızı geçirmek için ideal bir üs arıyorsanız, Swissotel Grand Şanghay‘daki Spa & Sport’un lüks bir keşif yolculuğu için ihtiyacınız olan her şeyi karşılamasına izin verin.

İş seyahatinde olsanız ve iyi bir gece uykusundan daha fazlasını arıyor olsanız bile, canlandırıcı, son teknoloji sağlık ve egzersiz tesislerimizin ve dostane hizmetimizin keyfini çıkarırken dinlenmek için Spa & Sport’un mükemmel bir yer olduğunu düşüneceksiniz. Buradaki rahat atmosfer eşsizdir.

İhtiyatlı küresel salgın yönetimi planının bir parçası olarak, yerel makamlar sağlık kulübü tesislerimizi kapatmamızı talep etmiştir, buna, spor salonu katımız, yüzme havuzu, ıslak odalar (sauna ve buhar odaları) ve kilitli dolap odası dahildir. Sizden yerel makamlarla birlikte çalıştığımıza ve onların direktiflerini takip etmemiz gerektiğine anlayış göstermenizi rica ediyoruz. Neden olduğumuz rahatsızlık için özür diliyor ve anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Spor Salonu

Tam Tesis

Geçici olarak kapalıdır

Spor Salonu, Detayları Görüntüle

Yüzme Havuzu

Isıtmalı kapalı havuz

Geçici olarak kapalıdır

Yüzme Havuzu, Detayları Görüntüle