Swissotel Chicago

Swissotel Chicago

*Zorunlu alan

Swissotel Chicago Destinasyon

Chicago Nehri'nin Michigan Gölü'yle birleştiği Chicago şehir merkezinin kalbinde, Swissotel Chicago geleneksel otellere benzersiz bir alternatif sunar. Navy Pier'den Millennium Park'a uzanan muhteşem göl kıyısı manzaralarıyla tüm beklentilerin ötesine geçen şık ve modern misafir odaları ve suitlerinde birinci sınıf lüksün ve İsviçre misafirperverliğinin keyfini çıkarın. Lüks konaklama, göl kıyısından, şehir merkezindeki iş bölgesinden ve The Magnificent Mile üzerindeki muhteşem alışveriş olanaklarından yalnızca birkaç adım ötededir. Sanatseverler, Art Institute of Chicago dahilinde mutluluğu bulacak. Hepsi Chicago şehrindeki O'Hare International ve Midway havaalanlarına 32 km'lik mesafe içindedir.

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Swissotel Chicago

Chicago Yerel Rehber

Chicago, 552 park ve 33 kumsal dahil çok sayıda doğa hazineleri sunar. Şehirdeki en popüler parklardan ikisi, Millennium Park ve Grand Park Swissotel Chicago‘dan sadece birkaç adım mesafededir. Chicago‘yu ziyaret ettiğinizde, 23 millik göl kenarı yolunda bir koşuya çıkın veya bisiklet sürün. Swissotel Chicago şehrin en ünlü simgelerinin bir çoğunun doğrudan manzaralarını sunar. Yakında görülmeye değer yerler arasında şunlar yer almaktadır: Magnificent Mile, Millennium Park, Grant Park, Chicago Sanat Enstitüsü, Navy Pier, Chicago Şekspir Tiyatrosu, State Street’te Alışveriş, Sear Kulesi, Field Müzesi, Shedd Akvaryumu, Adler Yıldız Gözlemevi ve Astronomi Müzesi.

Swissotel Chicago

Swissotel Chicago Misafir Hizmetleri

Misafir odalarımızın genişliğinden en son teknoloji Etkinlik Merkezi'ne kadar saflık ve zarafet hissi her detaya nüfuz eder; bu bizi Chicago'daki lüks oteller arasında öne çıkarmaktadır.

Swissotel Chicago

Chicago'İ Keşfedin

Zindelik

İyi Yaşayın yaşam tarzını kucaklayın

Daha Fazla Bilgi  Zindelik hakkında

Sürdürülebilirlik

Aldığımız tedbirler hakkında daha fazla bilgi alın

Daha Fazla Bilgi  Sürdürülebilirlik hakkında

Konuk Hizmetleri

Misafir Hizmetlerimiz, tüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

Daha Fazla Bilgi  Misafir Hizmetleri hakkında

Galeri

Swissotel Chicagoşehrin tam kalbinde yer alır.

Daha Fazla Bilgi  Galeri hakkında