Swissotel Chicago

*Zorunlu alan

Swissotel Chicago

Destinasyon

Chicago Nehri'nin Michigan Gölü'yle birleştiği Chicago şehir merkezinin kalbinde, Swissotel Chicago geleneksel otellere benzersiz bir alternatif sunar. Navy Pier'den Millennium Park'a uzanan muhteşem göl kıyısı manzaralarıyla tüm beklentilerin ötesine geçen şık ve modern misafir odaları ve suitlerinde birinci sınıf lüksün ve İsviçre misafirperverliğinin keyfini çıkarın. Lüks konaklama, göl kıyısından, şehir merkezindeki iş bölgesinden ve The Magnificent Mile üzerindeki muhteşem alışveriş olanaklarından yalnızca birkaç adım ötededir. Sanatseverler, Art Institute of Chicago dahilinde mutluluğu bulacak. Hepsi Chicago şehrindeki O'Hare International ve Midway havaalanlarına 32 km'lik mesafe içindedir.

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Swissotel Chicago

Chicago Yerel Rehber

Chicago, 552 park ve 33 kumsal dahil çok sayıda doğa hazineleri sunar. Şehirdeki en popüler parklardan ikisi, Millennium Park ve Grand Park Swissotel Chicago‘dan sadece birkaç adım mesafededir. Chicago‘yu ziyaret ettiğinizde, 23 millik göl kenarı yolunda bir koşuya çıkın veya bisiklet sürün. Swissotel Chicago şehrin en ünlü simgelerinin bir çoğunun doğrudan manzaralarını sunar. Yakında görülmeye değer yerler arasında şunlar yer almaktadır: Magnificent Mile, Millennium Park, Grant Park, Chicago Sanat Enstitüsü, Navy Pier, Chicago Şekspir Tiyatrosu, State Street’te Alışveriş, Sear Kulesi, Field Müzesi, Shedd Akvaryumu, Adler Yıldız Gözlemevi ve Astronomi Müzesi.

Swissotel Chicago

Yerel Etkinlikler


22 Haz

Onur Festivali 2019

19. yıllık Chicago Pride Fest®, 22-23 Haziran 2019, Chicago Onur Yürüyüşü’nden önceki hafta sonu, beklenen 100.000 katılımcı ile LGBTQ+ hayatını, kültürünü ve topluluğunu kutlayan iki günlük efsanevi sokak festivalidir.
Daha Fazlasını Görüntüle

29 Haz

Pier Onur Yürüyüşü

American Airlines tarafından sunulan Navy Pier Onur Yürüyüşü, bu yıl rengarenk kutlanacak! Navy Pier’deki dördüncü, yıllık ücretsiz etkinlik, LGBTQ+ topluluğu onuruna, aile dostu festival etkinlikleri ile kutlanacak.
Daha Fazlasını Görüntüle

29 Haz

Park’ta Onur Yürüyüşü

Chicago‘nun yıllık LGBTQ Onur Yürüyüşü’nden bir gün önce kutlanan, bu, Petrillo Bandshell’deki tamamen yeni festival Haziran Onur Ayını kutlayacak ve Iggy Azalea ve Steve Aoki dahil, en iyi ulusal ve yerel sanatçıların performanslarına yer verecek.
Daha Fazlasını Görüntüle

30 Haz

50. Yıllık Onur Yürüyüşü

Bu yıllık olağanüstü etkinlik Onur Yürüyüşü’nün 50. yılını kutluyor. Yürüyüş, Halsted ve Broadway boyunca Montrose ve Diversey arasında akmaya başlamadan önce kendinize iyi bir yer seçin.
Daha Fazlasını Görüntüle

Swissotel Chicago

Swissotel Chicago Misafir Hizmetleri

Misafir odalarımızın genişliğinden en son teknoloji Etkinlik Merkezi'ne kadar saflık ve zarafet hissi her detaya nüfuz eder; bu bizi Chicago'daki lüks oteller arasında öne çıkarmaktadır.

Swissotel Chicago

Chicago'İ Keşfedin

Galeri

Swissotel Chicagoşehrin tam kalbinde yer alır.

 

 

Daha Fazla Bilgi  Galeri hakkında

Spa ve Spor

Yeni Renove Edilmiş Teras Katı Spor Salonu ve Vitality Lounge

Daha Fazla Bilgi  Spa & Sport hakkında

Konuk Hizmetleri

Misafir Hizmetlerimiz, tüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

Daha Fazla Bilgi  Misafir Hizmetleri hakkında