Swissotel Chicago

Swissotel Chicago

*Zorunlu alan

Swissotel Chicago Yeme-İçme Seçeneklerine Genel Bakış

ÖNEMLİ UYARI:
Size hizmet etmek için buradayız. Bu sözleri hafife almıyoruz. Ve günümüzün hızla değişen dünyasında, bu belirli değişiklikleri gerektiriyor. Sosyal mesafeyi korumak için masa ve sandalyeleri kaldırmaktan. Zaten titiz olan temizlik ve dezenfeksiyon tedbirlerini arttırmaya kadar. Alan geneline alkol bazlı el dezenfektanları koymaya kadar. Uyum sağlamaya ve adapte olmaya devam edeceğiz, çünkü ekibimizin ve misafirlerimizin güvenliği ve esenliği bizim için en büyük önceliğe sahiptir. Odada yemek servisi her gün 08.00 - 21.00 arasında mevcut olacaktır. Amuse Bar ve Lounge bir sonraki bildirime kadar geçici olarak hizmet vermeyi durduruyor. Palm, her gün 11.00 ile 21.00 arasında öğle ve akşam yemekleri ile sınırlı olmak üzere paket servis ve kapalı alanda yemek servisi için açıktır. Size hizmet etmek bizim için bir zevktir.

Accor tüm çalışanlar ve misafirler için otellerimizin kapalı ortak alanlarında maskesi takılmasını zorunlu kılarak, sektörünü desteklemektedir. Otele giren tüm misafirlerin kapalı ortak alanlarda bir maske takması zorunludur.

Palm

İtalyan Deniz Ürünleri Biftek Lokantası

Palm, Detayları Görüntüle

Amuse

Paket Servis Seçenekleri

Amuse, Detayları Görüntüle

Swissotel Chicago‘de Yeme İçme

Sabah, öğle ve akşam vakitlerinde Swissotel Chicago cazip mutfak seçenekleri sunar. Üç nesildir güçlü bir şekilde devam eden Amerikan yemek geleneği The Palm, en iyi körpe sığır eti, geleneksel İtalyan yemekleri ve inanılmaz büyüklükteki Nova Scotia ıstakozları servis eder. Öğle ve akşam yemeğinde açık olan Chicago şehrinin bu favori restoranında, yerel ünlülerin akıllıca çizilmiş karikatürleri sergilenir. Daha rahat ve çağdaş bir atmosfer için, Amuse’u ziyaret ederek, spesiyalite kokteyllerimizden birini denerken, leziz mezeleri paylaşın. Aşçı Başı, her zevke hitap edecek bir odada yemek menüsü oluşturmuştur. Misafirler, yemek doğrudan önlerine gelirken gizli ve konforlu ortamda dinlenebilir.