Swissotel Nankai Osaka

Swissotel Nankai Osaka

*Zorunlu alan

Swissotel Nankai Osaka PÜROVEL SPA & SPORT

Misafirlerimiz için devam etmekte olan tesis iyileştirme çalışmaları kapsamında, Pürovel Spa & Sport 9 Mayıs 2022 Pazartesi ile 15 Mayıs 2022Pazar tarihleri arasında programlı bir yıllık bakımdan geçirilecektir. Bu süre boyunca, Pürovel Spa & Sport tamamen kapalı olacaktır (tesiste bakım ve masaj dahil olmak üzere). Odada masaj hizmeti etkilenmeyecek ve normal faaliyetler sürdürülecektir.

The facility will open from 16 May 2022, Monday, from 06:30 a.m.

Sorularınız veya otel dışında komşu egzersiz tesislerini ziyaret etmek isterseniz, lütfen Danışma ekibimizle iletişime geçin.
Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz.Sağlıklı yaşam için bir esin kaynağı.

Swissotel Nankai Osaka‘nın 11. katında yer alan Pürovel Spa & Sport, tam donanımlı bir spor salonu, bir egzersiz stüdyosu ve kapalı yüzme havuzu dahil, tam bir sağlık, spa ve egzersiz tesisi sunar. Kendinizi şımartın, rahatlayın ve şehirde bir zindelik inzivasının keyfini çıkarın.

TESİSLER
Spor salonumuz son teknoloji ekipmana sahiptir ve formunu korumak isteyen misafirlerimiz için üç kulvarlı havuzumuz mevcuttur. Misafirler ve üyelerin geniş bir yelpazedeki bakımlar ve masajlarla kendilerini şımartmaları için beş bakım odası mevcuttur.

Ziyaretçilerimize, alkol veya tıbbi bakım etkisi altında olan veya görünür dövmeleri bulunanların bu tesisleri kullanmasına izin verilmediğini hatırlatmak isteriz. Havuz alanında cankurtaran bulunmamaktadır. Misafirlerin yüzme havuzunu riski kendilerine ait olmak üzere kullanmaları önerilir.

*Spor salonu ve/veya ilgili tesislerin kullanımı ücrete tabi olabilir.
Lütfen Hüküm ve Koşullara bakın (PDF)

Spor Salonu

Ruhunuzu canlandırın

Spor Salonu, Detayları Görüntüle

Kapalı Yüzme Havuzu

Tüm Tesisler

Kapalı Yüzme Havuzu, Detayları Görüntüle

Koşu Parkurları

Harita

Jogging Parkuru, Detayları Görüntüle