Swissôtel Al Maqam Mekke

Swissôtel Al Maqam Mekke

*Zorunlu alan

HOŞ GELDİNİZ

Swissotel Al Maqam, Mekke

Bilgiler

SWISSOTEL AL MAQAM MEKKE

Kral Abdulaziz Vakfı

Ibrahim Al Khalil Sokak, Mekke

Suudi Arabistan

Tel: 125775800

Faks: 125775900

makkah@swissotel.com

Giriş: 4:00 ÖS | Çıkış: 12:00

Konaklama

Swissotel Al Maqam Mekke, Swiss tarzını çağrıştıran otantik tasarımlı 1642 oda ve geniş ve görkemli süitlerinde ince zevk ve iç huzuru sunar.

Kutsal şehrin tüm önemli noktalarından manzaralar: Mescid-i Haram veya kutsal Kabe ile hayranlık duyulan destinasyona özel bir ziyaretinizin keyfini çıkarın. Oda seçeneklerine, Klasik ve Premier odalar, Junior, Rezidential ve Aile suitleri dahildir.

Swissotel'in huzurlu, güvenilir ve işine bağlı hizmetiyle Mekke'de özgün bir konaklama deneyimi bekleyebilirsiniz. Swissotel Al Maqam Mekke odalarında 3 yetişkin konaklayabilir.

Yiyecek ve İçecek

Aile veya arkadaşlarınızla sakin bir akşam yemeği, hızlı bir öğle yemeği veya çeşitli uluslararası ve yerel lezzetlere sahip güzel bir akşam yemeği imkanlarıyla Al Khairat restoran ve Masharif çay lounge, kaliteli hizmetiyle canlı bir ortam sunmaktadır.

Al Khairat restoranda aynı anda 3.000 misafir ağırlanabilmektedir. Taze servis edilen doğuya özgü geleneksel tariflerimizle sizi şaşırtacağız. Çağdaş ve Alplere özgü ambiyans, size huzurlu hissettirecek ve ruhani seyahatinize odaklanmanıza yardımcı olacak.

Kutsal şehre bakan çağdaş Masharif çay lounge'da tüm etkinlikler için uygun klasik mutfak lezzetlerinin seçkin yelpazesiyle kendinizi şımartın.

Konuk Hizmetleri

En iyi kalite, güvenilirlik ve misafirperverlik, Swissotel Al Maqam Mekke yapı taşlarını oluşturur.

Panoramik şehir manzarası, 1.624 misafir odasına ait özel olarak düşünülmüş son teknoloji ayrıntılar, uluslararası yemek çeşitleri, çay lounge ve kahve dükkanları. Tüm bunlar, Swissotel Al Maqam Mekke otelini Hac ve Umre ziyaretleri veya kutsal şehirde ailece geçirilecek bir seyahat için mükemmel bir yer haline getirmektedir.

Yol Tarifi

Swissotel Al Maqam Mekke, Mescid-i Nebevi'nin hemen yakınındaki ünlü Abraj Al Bait tesisinin bir parçasıdır. Otel, Cidde'nin havaalanı ve deniz limanına 60 dakika veya 80 km uzaklıktadır.

Cidde'den Mekke'e mevcut ulaşım yolları:

  • Taksi/limuzin
  • Über
  • Otobüs
  • Kiralık araç
  • Otel tarafından ayarlanan transfer