Swissotel The Bosphorus, İstanbul

Swissotel The Bosphorus, İstanbul

*Zorunlu alan

Swissotel The Bosphorus

Aromatherapy Associates & Cinq Mondes

  • Aromatherapy Associates & Cinq Mondes

Aromatherapy Associates & Cinq Mondes

CINQ MONDES
Cinq Mondes cildin doğal metabolizmasını uyaran ve yeniden dengeleyen patentli bitkisel ve biyo-teknolojik aktif bileşenlere sahip bir cilt bakımı markasıdır. Ürünler, içeriğinde paraben, fenoksietanol, silikon, mineral yağ ve yapay renklendirici bulundurmayan organik ve doğal aktif bileşenler içeren etkili ve güvenli formüllere sahiptir. Benzersiz kıvamları ve dünyaca ünlü parfümörler tarafından yaratılan parfümleri sizlere fevkalade bir duyusal yolculuk sunmaktadır.

AROMATHERAPY ASSOCIATES
Esansiyel yağların gerçek gücünü ve beden ile zihin üzerindeki olağanüstü etkilerini paylaşma arayışına katılın... Benzersiz aktif botanik bileşenlere sahip bu harmanlanmış esansiyal yağlar, cilt bakımında aşındırıcı kimyasallar ve gereksiz sentetik maddeler barındırmayan, güzel, parıldayan ve sağlıklı bir cilt elde edilmesini sağlayan önemli yeniliklere imza atmıştır. Aromatherapy Associates’in sunduğu faydaları siz de deneyimleyin.

ÜST DÜZEY AROMATERAPİ DENEYİMİ - 60/90 DAKİKA
Size özel bir aromaterapi deneyimi ile ihtiyaçlarınıza göre düzenlenir, stresinizi azaltır, derin bir rahatlama ve zindelik sunar.
SİYAM’A YOLCULUK - 60 DAKİKA
Güney Doğu Asya sahillerinden gelen bu nazik masaj, Tai esneme teknikleriyle derinlemesine yatıştırıcı dokunuşları bir araya getirir. Hindistan cevizi, tamanu ve kemiri yağları gibi zengin bir içeriğe sahip bir balsam, eklem ağrılarını hafifletir ve cilde parlaklık verip nemlendirilmesini sağlar.

DETOKS VE ARINMA SAĞLAYICI BEDEN SARGISI - 60 DAKİKA
Kendinizi şımartmak istediğiniz ya da sadece yorgun hissettiğiniz anlar için mükemmel bir seçenek. Bu bakım canlanmanızı ve enerjiyle dolmanızı sağlamak için hoş kokulu yağları bir araya getiriyor.

CRÈME DE CAFÉ RİTÜELİ - 60 DAKİKA
Bir Brezilya ritüelinden ilham alan bu şekillendirici bakım; bacaklar, karın, kalçalar, sırt ve kollardaki selülitleri hedef alarak kafeinin yağ yakıcı özelliklerini benzersiz bir yoğurma tekniğiyle bir araya getiriyor. Bu bakımı cildi sıkılaştırmak ve pürüzsüzleştirmek için tazeleyici ve arındırıcı bir yosun sargısı izlemektedir.

CRÈME MINCEUR UDVARTANA RİTÜELİ - 60 DAKİKA
Bin yıllık Hint ritüelinden esinlenen bu inceltici bakım bacaklarda, kalçalarda ve kollardaki selülitlerle savaşmaya yardımcı olan drenaj teknikleri barındırır. Daha sonra toksinlerden arınmayı maksimize etmek ve konsantre (patentli bir inceltici aktif bileşen olan) Lipocare® bileşenlerinin faydalarının optimizasyonu için beden sıcak bir sargıya alınır.

Hours Of Operation

Her gün 08:00-22:00

Contact Us

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: +90 553 295 2611

X