Swissotel The Bosphorus, İstanbul

Swissotel The Bosphorus, İstanbul

*Zorunlu alan

Swissotel The Bosphorus Istikamet

Swissotel, Avrupa yakasının şehir merkezine konumlanmış olup iş yerlerine yakın bir arazi üzerinde yaşam alanı sunmaktadır. Ağaçlı bir tepenin üzerinde yer alan otel Boğazın, Asya yakasının, eski İstanbul’un inanılmaz ve panoramik manzarasına hükmetmektedir. Bir zamanlar Osmanlı Sultanlarına ev sahipliği yapmış Dolmabahçe Sarayı bahçesinin üzerinde yer almaktadır. Günümüzde ise kraliyet soyunu, sunduğu standart servisi ile sürdürmektedir.

Swissotel The Bosphorus İstanbul'a 30 dakika uzaklıktaki Atatürk Havaalanı'ndan taksiyle ulaşım yaklaşık 25€, otelimizin özel limuzin servisi ile ulaşım 140€'dur.

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Havaalanından:

Swissotel The Bosphorus İstanbul Havaalanı'na 40 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 42 km uzaklıktadır. Havaalanlarına taksiyle ulaşım yaklaşık 25-30€, otelimizin özel limuzin servisi ile ulaşım 220€+KDV'dur.

Swissotel The Bosphorus

İstanbul Şehirden Haberler

Dolmabahçe Sarayı
Swissotel The Bosphorus, İstanbul, bir zamanlar Dolmabahçe Sarayı’ na ait olan bahçeler üzerinde yer almaktadır. Dolmabahçe Sarayı; hem son Osmanlı Sultanının hem de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün son ikametgâhı olmuştur. Kendine özgü Rokoko Barok mimarisi ve cam avizeleri ile meşhur olan bu saray, otelden beş dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Pazartesi ve Perşembe günleri kapalıdır.

Kapalı Çarşı
Otelden sadece beş kilometre mesafede yer alan bu çarşıda, dükkânlarında çanak-çömlekten gümüş ve deriye kadar her şeyin mevcut olduğu yüzlerce satıcı ile yapılan pazarlıkları yaşamak gerekir.

Ayasofya Müzesi / Mavi Cami
Her ikisi de otelden beş kilometre uzaklıktadır.

Swissotel The Bosphorus

MİSAFİR HİZMETLERİ

Otelimizde evinizin rahatlığını hissedeceksiniz.

Swissotel The Bosphorus, Istanbul

İstanbul'u keşfedin

Spa & Sport

Rahatlamak ve canlandırmak için spa uygulamaları ve tesisleri.

Learn More  about Spa & Sport

Vitality Guide

Zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu yükseltmeye yönelik faaliyetler.

Learn More  about Vitality Guide