TASARIM FELSEFESİ

AYRINTILARDAN DOĞDU.

Küçük bir ülkede olduğumuz için küçük şeylerden zevk almak doğal hale geliyor. Mükemmel, çünkü muhteşem tasarım ayrıntılardan doğar. Swissotel’de çağdaş tasarımı geleneksel Alplere özgü öğeler ve yerel referanslarla birleştirerek mükemmel olarak tanınan ama mükemmel olarak benzersiz bir tarz yaratırız.


ÇAĞDAŞ
Swissotel’de vizyonumuz ve tarzımız çağdaştır. Günümüzün İsviçre mimarisi ve tasarımı ruhu ile otellerimizde şaşırtıcı ve unutulmaz anlar sunarız.


LÜKS
Lüksün Swiss versiyonu hem sade hem de cömerttir. Geniş alanları, beklenmeyen detayları, kaliteli malzemeleri ve detaylara özeni düşünün.


SICAK VE SAMİMİ
Sıcak ve samimi atmosferimiz lobide içten bir karşılama ile başlar. Kişiselleştirilmiş hizmeti, konforlu misafir odanıza bir kadeh kaldıracağınız yerel olarak esinlenmiş bir ortamda yemek daveti izler.


ZEKİ VE İŞLEVSEL
Zeka ve işlevsellik tüm Swissotel tasarım ayrıntılarına yansıtılmıştır. Ana aydınlatma düğmeleri. Banyo techizatları. Otel yönelimi. Tamamı sezgisel ve zaman kazandırıcıdır. Ve tamamı sizi rahatlatmaya ve evinizde hissettirmeye yardımcı olur.


SERBEST VE RAHAT
Swissotel tasarımı rahat ve yapmacıksızdır, dinlendirici bir konukseverlik atmosferi sunar.


SAYGILI VE DİKKATLİ
İsviçre’nin kökleri geçmişe uzanan konukseverlik geleneği, uluslararası konuklarımızın kişisel ihtiyaçlarına ve isteklerine dikkat ve saygı esasına dayanır. Bu yaklaşımın yansımalarını iç tasarımımızda ve hizmetimizde farkedeceksiniz.