Heyecanlandıracak Haber Duyurusu - Fairmont, Raffles ve Swissôtel'in AccorHotels ile birleşmesi

FRHI
İleri Tüm Haberleri Görüntüleİleri

Toronto, Aralık 2015–

FRHI Hotels & Resorts ile öncü üç markamız olan Fairmont Hotels & Resorts, Raffles Hotels & Resorts ve Swissotel Hotels & Resorts'un yakında AccorHotels grubuyla birleşeceği haberini sizinle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. AccorHotels, 94 ülkelerinde 3.800 sayısını aşkın tesise sahip olan; Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure ve Novotel gibi 20 tanınmış lüks, orta ölçekli ve ekonomik markaları bünyesinde barındıran, geniş portföye sahip tatil sektöründe küresel bir liderdir.

FRHI'ın rakipsiz ve etkileyici otel tesislerini içeren portföyü, lüks pazarındaki geniş tecrübesi ve AccorHotels'in global işletim platformu, yenilikçi dijital stratejileri, çeşitli marka seçenekleri ve uluslararası alandaki ünüyle birleşen Kuzey Amerika pazarındaki konumu nedeniyle bu dönem, markalarımız için heyecan verici bir dönüm noktasını temsil etmektedir ve yeni başarıların kapısını aralamaktadır.

2016 yılının ortalarında sona ermesi beklenen birleşme tarihine kadar, FRHI ve AccorHotels ayrı şirketler olarak faaliyet göstermeye devam edecek ve iş ilişkilerini her zamanki gibi sürdürecekler.

Bu heyecan verici haberle ilgili daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz

Swıssotel Hotels & Resorts

Swissotel Hotels & Resorts ilk olarak büyük dağları ve eşit yüksek yaşam koşullarıyla bilinen İsviçre ülkesinde kuruldu. Çağdaş İsviçre tarzı ve yerel hayattan ilham alan zarafeti, lüks otellerden hoşlanan, ancak geleneksel odalar yerine modern bir yenilik anlayışını tercih eden iş ve tatil amaçlı konukları kendisine çekmektedir. Seyahat eden kişilerin tam da bulunmak istedikleri yerde konumlanan Swissotel, misafirlerine hem iş hem de alışveriş alanlarına kolay erişim sağlayabilecekleri, şehrin merkezinde konaklama deneyimi sunuyor. Swissotel otelleri, dünyanın dört bir yanında uygun birer konuma sahip olan 30 adet yerde bulunabilir, üstelik dahası da gelecektir. Her bir Swissotel şubesi, konukları için İsviçre sürdürülebilirlik standartlarını uygulamaktadır. Aslında Swissotel'in bir misyonu var: konuklara, ekip üyelerine ve çevreye eşit ölçüde saygılı davranmak. Swissotel; Raffles, Fairmont ve Swissotel markaları altında dünya çapında 110 adet otele sahip önde gelen global otel şirket FRHI Hotels & Resorts'un bir parçasıdır. Ancak Swissotel ne kadar dünya markası haline gelirse gelsin, tıpkı kurulduğu ülkenin kendisi gibi, ruhen küçük kalmaya devam edecektir.