Swissotel Resort Sochi Kamelia

Swissotel Resort Sochi Kamelia

*Zorunlu alan

Swissôtel Resort Sochi Kamelia

MİSAFİR HİZMETLERİ

Swissotel Kamelia'daki Konuk Hizmetleri

Danışma Servisimiz güvenilir bebek bakım organizasyonlarıyla size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

üst min simgesi

Kapı görevlileri her zaman otelin ana girişinde hazır beklemektedir. Valizlerinizi taşıma ve depolama konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

üst min simgesi

Bilgisayar ekipmanı ihtiyacınız varsa, lütfen Ön Büro ile iletişime geçin. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

üst min simgesi

  • Giriş zamanı 15:00'dır.
  • Çıkış zamanı: 12.00 ÖÖ

üst min simgesi

Müzikal veya tiyatro bileti, gezi turları, çiçek teslimatı, havayolu ve demiryolu biletleri ile ilgileniyorsanız, lütfen Danışma Servisimize ulaşın.

üst min simgesi

En yakın banka ve döviz bürosu araç ile beş dakika mesafededir.

üst min simgesi

Otel sahasında bulunan bazı mağazalar misafirlerimize çeşitli hediyeler, mücevher, giyecekler, yüzme kıyafetleri, hatıralıklar vs. sunmaktadır.

üst min simgesi

Kat Hizmetleri ekibimiz her gün 09.00 - 18.00 arasında oda bakımı sunmaktadır. Kat hizmetleri tüm çamaşırhane, oda bakımı için bireysel saat tercihleri, odaya ilave hizmetler (küvetler, çocuk klozetleri, çocuk sandalyeleri) gibi taleplerden sorumludur.

üst min simgesi

3 kg’dan ağır evcil hayvanlara misafir odalarında ve ortak alanlarda izin verilmemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen Swiss Hizmeti ile iletişime geçin.

üst min simgesi

Wi-Fi tüm odalarda ve otelin ortak alanlarında mevcuttur. İnternet bağlantısı konusunda zorlukla karşılaşırsanız, lütfen Swiss Hizmeti ile iletişime geçin.

üst min simgesi

Çamaşırhane Hizmeti haftanın yedi günü 08.00 ile 18.00 arasında aynı gün iade ile kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmeti sunmaktadır. Kıyafetlerinizin alınması için lütfen saat 9.30'da forma, adınızı, oda numaranızı, eşya sayınızı doldurarak Swiss Hizmeti ile iletişime geçin. Çamaşır listesi ve çamaşır torbasını gardıropta bulabilirsiniz. Lütfen, çamaşırlarınızın 09.30’dan sonra alınıp aynı gün iade edilirse, %50 ekspres hizmet ücreti aldığımızı unutmayın; aksi takdirde çamaşırlarınız ertesi günü 18.00’dan önce iade edilecektir. 18.00’den sonra alınan çamaşırlarınız ertesi gün 18.00’dan önce iade edilecektir.

üst min simgesi

Lütfen tüm kayıp eşyaların otelin Kayıp Eşya bölümünde tutulduğunu unutmayın. Kayıp eşyalarınız için doğrudan otel numarasını arayın.

üst min simgesi

Lütfen ağrı kesiciler gibi ilaç verme iznimiz olmadığını unutmayın. Ancak, yakınlardaki eczaneden satın aldığınız ilacı alarak teslim edebiliriz.

üst min simgesi

Otelin tüm misafir odalarında minibarlar bulunmaktadır. Tüm ürünler gündelik olarak doldurulmaktadır ve misafirin talebi üzerine dolaptan çıkarılabilir.

üst min simgesi

Swissotel Resort Sochi Kamelia geniş bir otopark alanı sunmaktadır. Misafirlerimiz için ücretsizdir. Ayrıca, otelimiz ücretsiz vale hizmeti sunmaktadır.

üst min simgesi

Çocuk Odası her gün 09.30 ile 21.00 arasında çalışmaktadır.

üst min simgesi

Uyandırma servisi veya telefonunuzdaki otomatik uyandırma işlevini kurmak için, lütfen Swiss Hizmeti ile iletişime geçin.

üst min simgesi

16 Temmuz 2018 tarihinden itibaren, 10 ruble (24 saat) değerindeki Turist vergisi 18 yaş üstü herkes tarafından ödenmelidir. Vergi otele giriş sırasında ödenmelidir.

üst min simgesi