Swissotel Grand Şanghay

Swissotel Grand Şanghay

*Zorunlu alan

Swissotel Grand Şanghay Süitlere Genel Bakış

Şanghay, hem küresel hem de yerel anlamda modernite ve geleneğin bir araya geldiği bir mikro evrendir. Swissotel Grand Şanghay‘da bir süitte konaklayarak bu kozmopolitan şehri tümüyle deneyimleyin. Süitlerimiz Şanghay‘daki zamanınızı optimize etmeniz için tasarlanmıştır. Bu nedenle, en ileri teknolojimiz ile neden üretkenliğinizi doruğa çıkarmayasınız veya dinlendirici bir banyo ile zihninizi ve vücudunuzu canlandırmayasınız? Sade İsviçre tasarımı ile ince zevkli Çin tarzlarını, seçkin ahşap dekor ve kaliteli döşemelere sahip mobilyalar donattığımız açık alanlarda birleştirdik. Misafirlerinizi etkileyin veya romantik bir kaçamağın zevkine varın; süitlerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Accor’un Planet 21 taahhütünün bir parçası olarak ve geçenlerde yayınlanan hükümet politikası uyarınca, 1 Temmuz 2019 itibarı ile, Şanghay‘deki oteller, artık diş fırçaları, taraklar, banyo lifleri, tıraş bıçakları, tırnak törpüleri ve ayakkabı fırçaları gibi tek kullanımlık ürünleri proaktif olarak sunmayacaktır.

Tekrar kullanılabilir günlük ihtiyaçlarla seyahat etmek gibi basit eylemlerle, sürdürülebilirlik çabalarımızda bize katılın. Gerektiğinde, Swiss Hizmetini arayın.

1 Mart 2017 tarihinde başlamak üzere Şanghay Hükümet Düzenlemeleri konuk odaları, restoranlar, toplantı ve ziyafet odaları, tüm umuma açık ve diğer alanlar dahil tüm otellerin içerisinde sigara içilmesini suç saymaktadır.

Yönetmelikleri ihlal edenlere ve tesislere zarar verenlere ağır para cezaları uygulanacaktır. Bu nedenle, Swissotel GRAND Şanghay‘ın tüm müşteri ve misafirlerinin bu Yönetmeliklere uymaları önemle rica edilir.