Swissotel Grand Şanghay

*Zorunlu alan

Swissotel Grand Şanghay Spor Dersleri

Swissotel Grand Şanghay‘ın 5. katında bulunan Spa, her birinde özel Jakuzi ve sauna bulunan İki spa bakım odasını içerir. Stres dolu yaşam tarzınızı geride bırakın ve kendinizi rahatlatıcı spanın kollarına bırakın. Kendinizi yenilenmiş ve canlanmış hissettirecek rahatlama terapileri ile gençleşin.

Son teknoloji egzersiz ekipmanına sahip olan Spor Salonu yoğun bir iş gününün yorgunluğunu atmak için aradığınız yerdir. Seçenekler arasında çeşitli kardiyo ekipmanları ile kilo kontrolü, body toning uygulamaları ve genel fiziksel egzersizler için diğer egzersiz aletleri yer almaktadır.

Sağlık ve güç kazanmak için 20 metrelik ısıtmalı kapalı havuzun muhteşem parkurlarını kullanabilirsiniz; ayrıca çocuklar için seyyar havuz mevcuttur.

Yüzme Havuzu, giyinme odaları ve duşa her gün 07:00ÖÖ ile 07:00ÖS arasında erişilebileceğini, Spa hizmetlerinin 10:00ÖÖ ile 07:00ÖS arasında mevcut olacağını göz önünde bulundurun. Sauna, buhar odaları ve jakuzi dâhil diğer tesisler kapalı kalmaya devam edecektir.

Her iki spor salonuna da her gün 06:00ÖÖ ile 10:00ÖS arasında erişilebilir. Her iki spor salonu da Güvenlik CCTV sistemimiz ile izlenecek ve spor ekipmanı çalışma saatleri içinde her saat başı dezenfekte edilecek ve tüm pencereler açık bulundurulacaktır. Bu dönemde meyve sunulmayacaktır. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

1 Mart 2017 tarihinde başlamak üzere Şanghay Hükümet Düzenlemeleri konuk odaları, restoranlar, toplantı ve ziyafet odaları, tüm umuma açık ve diğer alanlar dahil tüm otellerin içerisinde sigara içilmesini suç saymaktadır.