Swissotel Tallinn Estonia

Swissotel Tallinn Estonia

*Zorunlu alan

Swissotel Tallinn

Destinasyon

Tallinn'in iş, kültür, eğlence ve alışveriş bölgelerinin karşısında mükemmel bir konuma sahip, öncü bir lüks otel olan Swissotel Tallinn, bu heyecan verici kentin görülmeye değer yerlerini keşfetmek için mükemmel bir konuma sahiptir. Müzeler, sanat galerileri ve kiliselere ev sahipliği yapan, UNESCO Dünya Miras Listesi'ndeki muhteşem eski kent merkezinden alışveriş merkezlerine kadar her yere yürüyerek kolayca erişebilirsiniz. Tallinn’in bir çok bölgesine toplu taşımayla kolay erişim sağlarken, sürücüler Swissotel Tallinn altında yer alan Europark otopark alanından yararlanabilirler.
Tallinn Uluslararası Havaalanı'na 3 km
Ana Tren İstasyonu’ndan 2 km
Tallinn Yolcu Limanı’ndan 1,5 km
Ana Otobüs İstasyonu’ndan 1 km

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Tallinn Uluslararası Havaalanı (3 km)

Havaalanından 4 numaralı tramvaya binin ve "Paberi" durağına kadar 9 durak yolculuk yapın. Buradan, otele doğru 180 metre yolun karşısına doğru yürüyün. Tüm yolculuk yaklaşık 25 dakika sürer.

Tallinn Uluslararası Havaalanı (4 km)

Havaalanından kalkan 2 numaralı otobüse binin ve "Tornimäe" durağına kadar 5 durak yolculuk yapın. Otel yolun karşısında yer almaktadır. Tüm yolculuk yaklaşık 20 dakika sürer.

Tallinn Ana Otobüs İstasyonu (1 km)

Otobüs istasyonundan 200 metre ileride bulunan 2 veya 4 numaralı tramvaya binin. 2 durak yolculuktan sonra "Paberi" durağında inin. Yolun karşısındaki otele doğru 180 metre yürüyün. Tüm yolculuk yaklaşık 10 dakika sürer.

Ana Tren İstasyonu (2 km)

Otobüs istasyonundan 150 metre ileride bulunan 2 numaralı tramvaya binin. 11 durak yolculuktan sonra "Paberi" durağında inin. Yolun karşısındaki otele doğru 180 metre yürüyün. Tüm yolculuk yaklaşık 15 dakika sürer.

Tallinn Yolcu Limanı (1,5 km)

Limandan kalkan 2 numaralı otobüse binin. 4 durak yolculuktan sonra "Tornimäe" durağında inin. Otobüs otelin tam önünde durur. Tüm yolculuk yaklaşık 20 dakika sürer.

Swissotel Tallinn

Tallinn Yerel Rehber

Tallinn'in Hansa Birliği'nin merkezi olarak önemi, 1997 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi'ne giren Orta Çağ'dan kalma eski kent merkezinde halen görülebilir. Tüccar evlerinin mimarisi, çeşitli kültürel bölgeler, müzeler, gösterişli kiliseler, eğlence mekanları, mükemmel mağazalar, restoranlar ve barlar bu olağanüstü kenti keşfederken zamanda yolculuk yapmanıza olanak tanıyacaktır. Tallinn, tüm mevsimlerde büyüleyici bir ortam sunsa da, eski kent merkezinde aralık ayında düzenlenen Noel Pazarı ve Kış Festivali nedeniyle kış mevsimi ziyaretiniz için en iyi mevsimdir.

Swissotel Tallinn

Konuk Hizmetleri

Swissotel Tallinn‘de otel olanakları ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Swissotel Tallinn

Tallinn'i Keşfedin

Spa ve Spor

Egzersiz ve spa olanakları ile enerjik hissetmek için mükemmel bir yerdir.

Daha Fazla Bilgi  Spa & Sport hakkında

Zindelik Rehberi

Zindelik Rehberimizle Tallinn'de daha yakından keşfedin.

Daha Fazla Bilgi  Zindelik Rehberi hakkında