Swissotel Nankai Osaka

*Zorunlu alan

Swissotel Nankai Osaka Süitlere Genel Bakış

Swissotel Nankai, Osaka‘nın süitleri Alpin tasarımının mahremiyeti ile ince Japon tasarımı ve son teknolojinin ideal karışımıdır. Delüks süit yelpazemiz, Japonya'nın en ödüllendirici şehirlerinden birinin muhteşem manzarasını sunarak, süitinizi, iş amaçlı seyahat eden misafirlerinizi etkilemek veya romantik bir kaçamak yapmak için ideal bir yer yapmaktadır.

İş ve eğlence arasında mükemmel bir denge bulacağınız, tüm süitlerimiz geniş bir banyo ve konforunuz düşünülerek tasarlanmış yatak odası ile sunulmaktadır. Kendi kişisel alanınızın yanı sıra süitlerimizdeki misafirler, seçici seyahat severler için ekstra bir avantaj sunan executive lounge'umuzdan da yararlanabilir.

Swissotel Nankai Osaka, 19 Mart 2018 tarihinden itibaren sigara içilmeyen bir oteldir.

Uyarı:
Swiss konukseverliği geleneğinde kök salmış olan, tüm misafirlerimize otantik olarak Swiss bir şey sunmaya inanırız: huzur.

Devlet yetkililerinin bu günlerde artırılmış önleyici tedbirler alma yönündeki çağrıları doğrultusunda, Swissôtel Nankai Osaka, giriş yapan misafirlerimize 12 Mart 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere sınırsız alakart kahvaltı siparişleri servis ederek sorumlu bir yaklaşım benimsemiştir. Lütfen bu düzenlemenin sezona göre değişiklik gösterebileceğini unutmayın.

Bu konuda anlayışınız için teşekkür ederiz.

Çocuk Politikası

0 - 2 yaş arası çocuklar: Sınırlı müsaitlik durumuna bağlı olarak ücretsiz bebek beşiği. Misafirlerin rezervasyon sırasında önceden talepte bulunması tavsiye edilir.
12 yaş altı çocuklar: Mevcut yatakları paylaşma durumunda ücretsiz konaklama. Ekstra yatak ek ücret karşılığında temin edilebilir.
13 yaş üstü çocuklar: Yetişkin ücretleri geçerlidir.
Yetişkinler: Ekstra yatak ek ücret karşılığında temin edilebilir.