Swissotel Büyük Efes İzmir

*Zorunlu alan

Swissôtel Büyük Efes, İzmir

MISAFIR HIZMETLERI

Swissotel Buyuk Efes, İzmir MISAFIR HIZMETLERI

Ön Büro ekibimiz çocuk bakıcısı ihtiyacınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Saat başına 10 Euro olarak ücretlendirilecek olan bu hizmet için bizlere 48 saat öncesinden ulaşmanızı rica ederiz. Çocuk bakıcısı hizmetimizden yararlandığınız her gün, mesai saati 23:00’da bitmekte ve görevli kişinin ulaşımı için ekstra ücret talep edilmektedir. Lütfen Concierge ekibimize 0 232 414 5150 nolu telefondan veya e-mail yoluyla ulaşarak talebinizi iletiniz.

top min icon

Bellboylar Kongre Merkezi girişimizden odanıza kadar valizinizi taşıyarak sizlere eşlik etmekten ve otelimizi tanıtmaktan mutluluk duyacaktır.

top min icon

Business Center, 24 saat ücretsiz olarak hizmetinizdedir. Merkezimizde, beş istasyon, bir adet yazıcı, bir adet fax makinesi ve yüksek hızlı internet mevcuttur.

top min icon

  • Otele giriş saati: 14:00
  • Otelden çıkış saati: 12:00

top min icon

Concierge ekibimiz ilgi alanlarınıza en uygun şekilde sizlere bir program sunmaktan mutluluk duyacaktır. Bizlere 0 232 414 5150 nolu telefondan veya e-mail ile concierge.izmir@swissotel.com.

top min icon

Ön Büro ekibimiz, tüm döviz işlemlerinizi güncel döviz kuru üzerinden yapabilmek için 24 saat hizmetinizdedir.

top min icon

Güvenlik nedeniyle, misafir kat asansörlerini sadece oda kartınız yardımıyla kullanabilirsiniz.

top min icon

Odalarınızda ve otel içerisinde ücretsiz Wi-Fi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

top min icon

Bebek karyolası, çamaşırhane hizmeti, anti-alerjik yatak çarşafları, kuru temizleme, ütü hizmeti, yastık hizmeti ve daha fazlası ile ilgili Kat Hizmetleri ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Ayrıca, Executive odalar ve suitlerde konaklayan misafilerimiz, “turndown” servisinden faydalanabilmekteler.

top min icon

Kuru temizleme ve ütü hizmetimiz haftanın yedi günü sunulmaktadır. 11:00’dan önce teslim edilen eşyalar aynı gün, 18:00’a kadar iade edilmektedir. 11:00’dan sonra teslim edilen eşyalar ise %50 ek ücret karşılığında yine aynı gün teslim edilebilmektedir. Lütfen isminizi, oda numaranızı, teslim ettiğiniz eşya adedini ve talep ettiğiniz hizmet türünü formu doldurarark bizlere iletiniz.

top min icon

Herhangi bir eşyanızın kaybolması durumunda lütfen 0232 414 5301 nolu telefonu arayarak Kat Hizmetleri ekibimizle irtibata geçin. Kayıp eşyalar 3 ay boyunca tarafımızca muhafaza edilmektedir.

top min icon

Odalarımızda ve suitlerimizdeki minibarlarda, geniş yiyecek ve içecek alternatifleri sunulmaktadır.

top min icon

Swissotel Büyük Efes, İzmir’de 250 araç kapasitesiyle yeraltı otoparkı mevcuttur. Otopark hizmeti, otel misafirleri için ücretsizdir.

top min icon

Concierge ekibimiz postalarınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Pul maliyetinin postanızın gideceği yere göre değişeceğini hatırlatmak isteriz. Bizlere 0 232 414 5150 nolu telefondan veya e-mail ile concierge.izmir@swissotel.comüzerinden ulaşabilirsiniz.

top min icon

Odalarınızda yer alan menü ile oda servisimiz 24 saat hizmetinizdedir. Baş Aşçımız, özel menü taleplerinize veya özel beslenme programınıza yönelik ihtiyaçlarınız konusunda sizlere yardımcı olmaktan büyük bir zevk duyacaktır. Otel dışından verilecek yiyecek ve içecek siparişleriniz kabul edilmeyecektir.

top min icon

Tüm odalarda diz üstü bilgisayar boyutuna uygun kasa donanımı bulunmaktadır. Lütfen bütün değerli eşyalarınızın ve paranızın güvende olduğundan emin olunuz. Daha büyük emanet kasalarımız Ön Büro’da mevcuttur. Swissotel Büyük Efes, İzmir odada bırakılan değerli eşyalardan sorumlu değildir. İhtiyaçlarınız için resepsiyonumuz ile irtibata geçebilirsiniz.

top min icon

Swissotel Büyük Efes, İzmir çocuklarınızla birlikte gerçekleştireceğiniz konaklamalar için bağlantılı odalar ve çocuklara özel düzenlenmiş bu odalarda, çocukların ihtiyacına yönelik eşya ve oyuncaklar sunmaktadır. Ayrıca, çocuk oyun odamız ve bahçemizdeki çocuk parkımız minik misafirlerimizin hizmetindedir.

top min icon

Oda ücreti hariç tüm fiyatlarımıza KDV dahildir. Oda fiyatlarımıza %8 KDV eklenecektir.

top min icon

(HAVAALANI TRANSFERİ, ARAÇ KİRALAMA GİBİ)

Özel şoför tarafından kullanılan limuzinler havaalanına servis, iş toplantılarınız ya da İzmir şehir turlarınız için hizmetinizdedir. Araç kiralama ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Detaylı bilgi için 0 232 414 5150 nolu telefondan Concierge ekinimize irtibata geçebilirsiniz.

top min icon

Otelimizdeki çoğu alan, tekerlekli sandalye kullanan misafirlerimiz için erişilebilirdir. Swissotel Büyük Efes, İzmir’in 4 odası tekerlekli sandalye kullanan misafirlerimizin konforu için ihtiyaçlarına yönelik olarak dizayn edilmiştir. Concierge ekibimiz, konaklamanız esnasındaki ihtiyacınız doğrultusunda sizlere tekerlekli sandalye sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

top min icon