Swissotel Büyük Efes İzmir

Swissotel Büyük Efes İzmir

*Zorunlu alan

Swissotel Buyuk Efes, Izmir

DESTİNASYON

Swissotel Büyük Efes, şehrin dinamik iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı ile şehir tam merkezinde yer alıyor. Adnan Menderes Havaalanı’na 15 km uzaklıkta olan otele ulaşabilmek için, Adnan Menderes Havaalanı’ndan çıktıktan sonra Gaziemir-İzmir yolunu takip edin. 13 km sonra Konak çıkışından sağa dönün. Gaziosmanpaşa Bulvarı’na kadar 2 km’lik yolu takip ederek trafik ışıklarından sağa dönün. Solda Swissotel Büyük Efes’i göreceksiniz. Otelin hemen yanından havaalanı transferi için Havaş araçları kalkmaktadır. Ayrıca otelden transfer hizmeti de talep edebilirsiniz. Taksi ve toplu taşıma araçları ise ulaşım alternatifleri arasında yer almaktadır.


Gizlilik Politikası
Politika Bildirimizi Okuyun

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Bisiklet Servisi

İsviçre’den gelen köklerimiz ile doğa yürüyüşleri, iyi beslenme ve formda kalma markamızın ikinci doğasıdır. Swissotel’de “ Vitality” (zindelik) sadece bir içerik değil; zihni, vücudu ve ruhu besleyen bir yaşam tarzı ve felsefedir. Her şeyden önce, herkes için yaşamı daha sağlıklı ve daha mutlu kılmayı açamlıyor ve bunu, Swiss konukseverliği ve sağlık için Alplere özgü yaklaşımla yapıyoruz. Kaliteli zamanınızın ve hayattaki iyi şeylerin keyfini çıkarmanızı istiyoruz. Bu nedenle, otelimize giriş yaptığınız andan itibaren bir adım geri atmanızı öneriyor; meraklı olmanızı, yeni şeyleri denemenizi hatırlatıyor, sizi gülmeye ve dünyaya yepyeni bir pencereden bakmaya davet ediyoruz. Konaklamanız boyunca yerel çevrenin tadını çıkarın ve bunu yaparken Zindelik rehberlerimiz ile aynı zamanda formda kalın. Vitality felsefemiz ve sürdürülebilir turizm kapsamında, daha temiz bir çevre için güzel İzmir’i bisikletle keşfetmenizi sağlıyoruz. Bisikletiniz için özel park alanı, şehrin bisiklet rotalarını gösteren harita ve bisiklet tamir istasyonu ile geniş bir hizmet sunuyoruz.

Swissotel Büyük Efes, İzmir

Buyuk Efes, İzmir Şehirden Haberler

Kıyı şeridini izleyen palmiye ağaçları ile süslü yolların ve caddelerin arkasındaki kent, onu çevreleyen dağların eteklerine uzanıyor. Canlılığını tüm yıl boyunca sürdüren bu kozmopolit şehir, Türkiye’nin her yerinde ‘Güzel İzmir’ olarak anılıyor.Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, turizm, sanayi ve ticaret merkezi, “Ege’nin İncisi” olarak da bilinen İzmir bugün Türkiye’nin 3. büyük şehri konumundadır. Sahip olduğu uluslararası limanı ile tanınan, 5,000 yılı aşkın tarihiyle Akdeniz’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan İzmir, Kordon boyu, faytonları, palmiye ağaçları ve sıcacık insanıyla aydın ve enerjik bir şehirdir.

Swissotel Büyük Efes, İzmir

MISAFIR HIZMETLERI

Swissotel Büyük Efes, İzmir'de otel tesisleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Swissotel Buyuk Efes, Izmir

Discover Izmir

Galeri

Galerimizi ziyaret edin.

Learn More  about Galeri

Spa & Sport

Sağlıklı ve doğal bir yaşam tarzı sunuyor.

Learn More  about Spa & Sport