Swissotel Büyük Efes İzmir

*Zorunlu alan

Swissotel Buyuk Efes, Izmir

DESTİNASYON

Swissotel Büyük Efes, şehrin dinamik iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı ile şehir tam merkezinde yer alıyor. Adnan Menderes Havaalanı’na 15 km uzaklıkta olan otele ulaşabilmek için, Adnan Menderes Havaalanı’ndan çıktıktan sonra Gaziemir-İzmir yolunu takip edin. 13 km sonra Konak çıkışından sağa dönün. Gaziosmanpaşa Bulvarı’na kadar 2 km’lik yolu takip ederek trafik ışıklarından sağa dönün. Solda Swissotel Büyük Efes’i göreceksiniz. Otelin hemen yanından havaalanı transferi için Havaş araçları kalkmaktadır. Ayrıca otelden transfer hizmeti de talep edebilirsiniz. Taksi ve toplu taşıma araçları ise ulaşım alternatifleri arasında yer almaktadır.


Gizlilik Politikası
Politika Bildirimizi Okuyun

Bir ulaşım türü seçin

Araçla Yön Tarifi

Swissotel Büyük Efes, İzmir

Buyuk Efes, İzmir Şehirden Haberler

Kıyı şeridini izleyen palmiye ağaçları ile süslü yolların ve caddelerin arkasındaki kent, onu çevreleyen dağların eteklerine uzanıyor. Canlılığını tüm yıl boyunca sürdüren bu kozmopolit şehir, Türkiye’nin her yerinde ‘Güzel İzmir’ olarak anılıyor.Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, turizm, sanayi ve ticaret merkezi, “Ege’nin İncisi” olarak da bilinen İzmir bugün Türkiye’nin 3. büyük şehri konumundadır. Sahip olduğu uluslararası limanı ile tanınan, 5,000 yılı aşkın tarihiyle Akdeniz’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan İzmir, Kordon boyu, faytonları, palmiye ağaçları ve sıcacık insanıyla aydın ve enerjik bir şehirdir.

Swissotel Büyük Efes, İzmir

Yerel Etkinlikler

27 Mar

24. Marble Uluslararası Doğaltaş ve Teknoloji Fuarı

Bu sene 24.kez kapılarını İzmir’den açacak Marble fuarı; madencilik,seramik, doğal taş, mermer, granit ve dekoratif ürünlerin sergilenmesi ile geniş bir yelpazeye sahip olacak. 27-31 Mart 2018 tarihleri arasında 58169 beklenen katılımcıyla Marble fuarı fuarizmir’de.
27 Mar 2018

6 Nis

9. Alaçatı Ot Festivali

İzmir’de turizmin simgesi haline gelen Alaçatı, ilkbaharı ünlü ot festivali ile karşılıyor. Bu yıl 9’uncusu düzenlenecek olan Alaçatı Ot Festivali, 06-08 Nisan tarihleri arasında Ege’nin zengin otlarını ve yemek kültürünü misafirlerine tanıtacak.

14 Nis

23. İzmir Kitap Fuarı

Her sene İzmir’lilerin büyük katılımı ile gerçekleşen İzmir Kitap Fuarı 14-22 Nisan tarihleri arasında Kültürpark - Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda düzenlenecektir.

20 Nis

Çikolata Festivali

Geçen sene yoğun ilgi çeken Çikolata Festivali, bu sene 20-23 Nisan tarihleri arasında 2.’sini gerçekleştiriyor. Tadımlar, workshoplar, gösteriler, söyleşiler ve daha bir çok etkinlik ile renklenecek olan Çikolata Festivali İzmir Arena’da gerçekleşecek.

24 Nis

43. Shoexpo

Sektördeki yenilikleri ve gelecek sezon modasını bir arada görme olanağı sunan Shoexpo - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı 24-27 Nisan tarihleri arasında fuarizmir'de gerçekleştirilecek.

27 Nis

4. Urla Enginar Festivali

Bu sene 4.’sü düzenlecnecek olan Urla Enginar Festivali 27-29 Nisan tarihleri arasında Urla’da düzenlenecek. Urla Enginar Festivali, enginar seven ve tatmak isteyen herkesi enginar’ın çeşitli tarifleri ile ağırlıyor.

7 Eyl

87. İzmir Enternasyonel Fuarı

Türkiye’nin ilk, en köklü ve en kapsamlı, tek genel ticaret fuarı olan İzmir Enternasyonel Fuarı 07-16 Eylül 2018 tarihleri arasında kapılarını açıyor. Ekonomiye kattığı değerin yanı sıra kültürü ve eğlenceyi de yaşayabileceğiniz bu fuar Kültürpark - Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda düzenlenecek

6 Ara

12. Travel Turkey ve Gastronomi Fuarı

Travel Turkey ve Gastronomi Fuarı her yıl uluslararsı markaları ağırlayıp kültürleri bir araya getiriyor. Bu yıl 12.’si düzenlenecek olan fuar, 6-8 Aralık tarihleri arasında fuarizmir'de gerçekleştirilecek.

Swissotel Büyük Efes, İzmir

MISAFIR HIZMETLERI

Swissotel Büyük Efes, İzmir'de otel tesisleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Swissotel Buyuk Efes, Izmir

Discover Izmir

Galeri

Galerimizi ziyaret edin.

Learn More  about Galeri

Spa & Sport

Sağlıklı ve doğal bir yaşam tarzı sunuyor.

Learn More  about Spa & Sport