Swissotel The Bosphorus, İstanbul

Swissotel The Bosphorus, İstanbul

*Zorunlu alan

Swissotel The Bosphorus

Özel Pürovel Deneyimleri

  • Özel Pürovel Deneyimleri

Özel Pürovel Deneyimleri

ZİHİN VE BEDEN SAĞLIĞI - 120 DAKİKA
Stresin ve hareketli bir yaşam tarzının olumsuz etkilerini hissedenler için arındırıcı günlük, mayıs papatyası ve biberiye kokularını içeren mükemmel ritüel. Yorgun ayaklarınızı inlendirmek ve kokuların sizi hemen rahatlatmasına izin vermek için yatıştırıcı bir ayak banyosuyla başlayın. Daha sonra De-Stress Mind ürünü kullanılarak tüm vücudunuza uygulanan bir aromaterapi masajıyla devam edin ve günü bir ayurveda saç dibi bakımı ile hızlı yüz bakımıyla sonlandırın. Bu bakım stresinizi hafifletecek ve hayatınızı tekrar rayına oturtmak için zihninizi odaklamanıza yardımcı olacak.

VITALITY RECHARGE - 120 DAKİKA
Fitness hedeflerinizi belirlemek için bedeninizin form değerlendirmesi ve bir kişisel antrenman seansı ile başlayın. Ve kan dolaşımınızı artırmak ve çalışmanız sonrasında toparlanmanıza yardımcı olacak bir 60 dakikalık kas iyileştirici masaj ile sonlandırın. Kendilerini işine adamış profesyonellerden oluşan ekibimiz, kişisel sağlığınıza kavuşmanız ve en iyi şekilde formda kalmanızı sağlamak için ellerinden geleni yapacaktır.

KAS İYİLEŞTİRİCİ MASAJ - 60/90 DAKİKA
Orta derecede baskı uygulanarak yapılan bu tam vücut masajı, enerji düzeyinizin artmasını, kaslarınızın gerginliğinin azalmasını ve deliksiz bir uyku uyumanızı sağlar. Kaslarını dinlendirip iyileştirmeye ihtiyaç duyan, özellikle yoğun bir yaşam temposuna sahip kişiler için mükemmel bir seçimdir. Misk adaçayı, ıtır çiçeği ve melisanın hafif bir kombinasyonunu içeren özel Pürovel aromaterapi karışımımız sayesinde kaslarınız ısınır, ağrılarınız geçer, hissettiğiniz zindelik ve iyilik duygusu zihninizi de canlandırır.

TAZELEYİCİ VE RAHATLATICI MASAJ - 60/90 DAKİKA
Kaslarınızın rahatlamasını, lenf ve dolaşım sisteminizin iyileşmesini sağlamak için uzun ve nazik dokunuşlarla uygulanan özel ve rahatlatıcı bir masajdır. Uzun bir yolculuktan sonra kendinizi rahatlatın ve Pürovel’in özel dağ esanslarıyla dinlenin. Taze lavanta, misk adaçayı ve çam kokuları, zihninizi yatıştırır ve sizi daha rahat bir ruh haline kavuşturur.

PÜROVEL DAĞLARDAKİ TAŞ MASAJI - 60/90 DAKİKA
İsviçre dağ taşlarından esinlenen, doğunun batıyla buluştuğu bu geleneksel terapi, kasları rahatlatır ve kan dolaşımını hızlandırır. Besleyici yağların ve sıcak volkanik taşların yorgun kaslara nüfuz etmede kullanıldığı bu masaj, zihninizin de rahatlamasını ve huzur bulmasını sağlar.

Hours Of Operation

Her gün 08:00-22:00

Contact Us

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: +90 553 295 2611

X