Swissotel The Stamford Singapur

Swissotel The Stamford Singapur

*Zorunlu alan

Swissotel The Stamford, Singapur

Willow Stream Spa

  • Swissotel The Stamford‘da Yüz Masajı

Willow Stream Spa

Yorulmak bilmeyen bir enerji ile dolup taşan Singapur, Doğu ve Batı’nın en seçkin yönlerini somutlaştırır. Hareketli alışveriş merkezlerinden, yorucu iş programlarına uzanan yoğun yaşamınızda, aradığınız dinlenme ve rahatlamayı keşfetmek için Willow Stream Spa’ya bir kaçamak yapacak zamanı bulun. Şehrin kalbindeki uygun konumuyla, spa ve otel, birinci sınıf alışveriş, heyecan verici gece hayatı, iş bölgeleri, kültürel merkezler, yeşil alanlar ve Singapur‘un daha bir çok muhteşem yerinden sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Willow Stream Spa, şehrin yaratıcı ve kültürel unsurlarını yansıtarak misafirlerimizin ve yerel halkın ihtiyaçlarını karşılayan bakımlar ve deneyimler yarattı. Spa bakımınız için, özel jakuziye sahip çiftler suiti dahil 23 şımartıcı bakım odasından birini seçin. Güzel rahatlama lounge’larımız, jakuzilerimiz, sıcak ve soğuk dalma havuzlarımız, buhar ve sauna odalarımızdan birinde konfor ve yenilenmeyi keşfedin.

Willow Stream Spa, premium spa ürünleri kullanarak bireysel cilt bakımı ihtiyaçlarınız için çeşitli otantik esintili masajlar, vücut ve yüz bakımları sunar. Spa deneyimlerimiz, zaman geçirmek ve ister tek başınıza isterse sosyal bir alanda yeniden enerji kazanmak için bir ortam yaratır. Şehrin kaosundan uzaklaşın ve enerjinizi Willow Stream Spa’da bulun.

Spor salonu, spa tesisleri ve spa bakım hizmetlerine yalnızca tamamıyla aşılanmış misafirlerin erişmesine izin verilmektedir. (Not: Bir kişi, Pfizer-BioNTech/Comirnaty, Moderna veya Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) Acil Kullanım Listesi’nde (EUL) listelenen herhangi bir aşının 2 dozunu yaptırdıktan 2 hafta sonra tümüyle aşılanmış kabul edilir. Pfizer veya Moderna aşılarından başka, şu anda WHO EUL tarafından onaylanan beş aşı bulunmaktadır: AstraZeneca, Johnson & Johnson, Sinopharm, Sinovac and Covishield).

Doğrulama için lütfen spa masamızdaki kayıt sırasında Trace Together veya HealthHub uygulaması üzerinden aşı kanıtını sunun.

Willow Stream Spa Yönetimi tümüyle aşılanmamış misafirleri kabul etmeme hakkını saklı tutar. 

Willow Stream Spa harici denetmenlerin gerçekleştirdiği denetimler sonucunda SG CLEAN sertifikası aldı. Bu, hijyen ve temizlik tedbirlerimizin SG Clean programı gerekliliklerini karşıladığının onaylanması demek. SG Clean kalite işareti iş yerlerinde yüksek kamu hijyeni standartlarına uyan işletmeler için bir ulusal mükemmeliyet işaretidir.

Çalışma Saatleri

Her gün açık. Yalnızca rezervasyonla giriş sağlanmaktadır.
6ÖÖ ila 9ÖS

X