Swissotel The Stamford Singapur

Swissotel The Stamford Singapur

*Zorunlu alan

Hoş geldiniz

Swissotel The Stamford, Singapur

Sağlık ve güvenliğinizi korumak için, otelimizde katı güvenlik tedbirleri uyguluyoruz. Konaklamanız süresince uygulanacak olan hizmet tedbirlerini görüntüleyin.

Konfor dünyasına adım atın ve İsviçre konukseverliğinin en güzelini, Singapur‘un Önde Gelen İş Oteli ve Güney Doğu Asya’nın en yüksek otellerinden biri olan Swissotel The Stamford‘da yaşayın. City Hall Mass Rapid Transit (MRT) ve diğer önemli ulaşım kavşaklarının kapınızın önündeyken, Singapur‘un kalbinde mükemmel konumdasınız. Birinci sınıf alışveriş, yemek, eğlence ve iş fırsatlarının ortasında lüks bir otelde konaklamanın keyfini çıkarın.

1.252‘un zarif dekorasyonlu misafir odası ve süitinde, özel balkonlarda Singapur‘un hayat dolu şehir manzarası ve yakınlardaki Malezya ve Endonezya adalarının nefes kesen manzaraları eşliğinde rakipsiz konforun zevkine varın. Odalarda yüksek hızlı internete bağlanın, otelin diğer ortak alanlarında kablosuz internet erişimiyle seyahat eden iş insanlarının evlerinden uzakta çalışmayı çok kolay bulduğu 65. Kat Lounge’unda kapsamlı iş hizmetlerinden yararlanın.

Eşsiz bir iş mekanı olan 1033 metrekarelik Raffles City Kongre Merkezi, her büyüklükteki etkinliklerin düzenlenebileceği çok yönlü 34 tam donanımlı toplantı odası sunar. En son teknoloji ve deneyimli toplantı uzmanları, tüm detayları mükemmel bir şekilde organize ederek, sizin toplantınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır.

Michelin Singapur tarafından 2 yıldız ile ödüllendirilen JAAN by Kirk Westaway dahil, Swissotel The Stamford‘un 13 restoran ve barında bir zevk, sefa ve eğlence yolculuğuna çıkın.

Servislerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan alın.

Swissotel The Stamford‘in En İyisi

Fırsatlarımız

Yiyecek-İçecek Fırsatları

Swissotel The Stamford‘da kapsamlı yemek fırsatlarını keşfedin.

Daha Fazla Bilgi Yiyecek-İçecek Fırsatları hakkında

Gifts Central

Gifts Central ile mükemmel hediye birkaç tıklama ötenizde.

Daha Fazla Bilgi Gifts Central hakkında

House of WÈI: Çin Usulü Yeni Yıl 2022

Uğurlu Kaplan Yılını House of WÈI’de karşılayın!

Daha Fazla Bilgi House of WÈI: hakkında Çin Usulü Yeni Yıl 2022