Swissotel Resort Bodrum Beach

*Zorunlu alan

Swissotel Resort Bodrum Beach

Misafir Hizmetleri

Misafir Hizmetleri

Bebek bakımı servisi talep etmeniz halinde Ön Büro ekibimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olmaktadır. Bu servisi, misafirlerimiz adına otel dışı bir firma aracılığı ile ücretli olarak yaptığımızı, Swissotel Resort Bodrum Beach olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi ve tüm sorumluluğun servis veren şirkete ait olduğunu hatırlatmak isteriz. Detaylı bilgi için 0252 311 33 33 no’lu telefondan Ön Büro ekimizle iletişime geçebilirsiniz.

top min icon

Bellboylarımız otelimizin ana girişinde bulunur. Sizlere bagajlarınız ve bagaj odasına emanet etmek istediğiniz eşyalarınız için memnuniyetle yardımcı olmaktadır.

top min icon

Ön Büro bünyesindeki Business Centre servisimiz sizlere 24 saat boyunca ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İki adet bilgisayar çalışma alanı, yazıcı, tüm ofis ekipmanları ve yüksek hızda internet servisi sunmaktadır.

top min icon

  • Giriş saati 14:00
  • Çıkış saati 12:00

top min icon

Ön Büro ekibimiz günlük turlar, gezilecek yerler ve restaurant rezervasyonlarınız için sizlere memnuniyetle yardımcı olmaktadır. 0252 311 33 33 no’lu telefondan Ön Büro ile iletişime geçebilirsiniz.

top min icon

Ön Büro, otelin günlük kuru ile döviz bozma işlemleri için sizlere yardımcı olmaktadır.

top min icon

Tüm misafir odalarında ve genel alanlarda ücretsiz internet erişimi ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

top min icon

Kat Hizmetleri ekibimiz sizlere, bebek yatağı, kuru temizleme ve ütü servisi, yastık tercihi ve benzeri özel tercihlerinizde memnuniyetle yardımcı olmaktadır.

top min icon

Haftanın her günü (resmi tatil günleri dışında) kuru temizleme servisimizi kullanabilirsiniz. Standart yıkama ve ütü servisi için sabah saat 11:00’dan önce bırakılan ürünler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Saat 11:00’dan sonra bırakılan ürünler ertesi gün saat 20:00’a kadar teslim edilmektedir. Ekspres kuru temizleme servisi için; saat 11:00’dan sonra bırakılan ürünler, servis bedelinin %50’si oranında fazla ücretlendirilerek aynı gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

top min icon

Sağlık servisi için Ön Büro ekibimiz veya nöbetçi müdürümüz ile iletişime geçerek otel hemşiremize başvurabilirsiniz. Otel hemşire servisimiz 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Yasal kurallar gereği otel tarafından herhangi bir ilaç veya ağrı kesici sağlanmamaktadır. Ön Büro yardımıyla en yakın eczane hakkında bilgi alabilirsiniz.

top min icon

Swissotel Resort Bodrum Beach 150 araç kapasiteli otoparkı ile otel misafirlerine ücretsiz olarak servis vermektedir.

top min icon

Otele evcil hayvan kabul edilmemektedir.

top min icon

Geniş seçenekli yiyecek & içecek menüsü ile oda servisi 24 saat hizmetinizdedir.

top min icon

Tüm misafir odalarında güvenlik kasası bulunmaktadır. Ayrıca Ön Büro’da yer alan güvenlik kasaları da kullanılabilmektedir. Swissotel Resort Bodrum Beach odada bırakılan değerli eşyalardan sorumlu değildir.

top min icon

4 – 12 yaş arası çocuklar için oyun odası bulunmaktadır. 4 yaş altı çocuklar oyun odasında aileleri eşliğinde zaman geçirebilirler.

top min icon

Araç kiralama, vip transfer servisi ve havaalanı transferi taleplerinizde Ön Büro ekibimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olmaktadır. 0252 311 33 33 no’lu telefon numarasından Ön Büro ile iletişime geçebilirsiniz.

top min icon

Otelin genel alanları tekerlekli sandalye kullanımına uygundur. Swissotel Resort Bodrum Beach engelli misafirleri için özel dizayn edilmiş bir adet engelli odası, genel alanda bir adet W.C. ve plajda bir adet engelli şezlongu sağlamaktadır.

top min icon