ZİHİN İÇİN SWISSOTEL ZİNDELİĞİ

Seyahat ederken kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. İsviçre mirasımıza sadık kalarak sizi biraz olsun durup düşünmeye ve tümünü takdir ettiğimiz ama unutulmaya yüz tutmuş hayatın bu yanlarını yeniden keşfetmeye davet ediyoruz – bizden biraz yardım alarak anı yaşayın. Zihninize ilham verecek ve sizi neşelendirecek altı güzel kartpostal hazırladık ve resimlendirdik. Bu kartpostalları altı farklı temayı yansıtan pod yayınıyla birlikte sunuyoruz: Özgünlük, Zindelik, Sükunet, Konukseverlik, Gelenek, Açıklık.

Favori temanızı indirin ve pod yayınını dinlerken yoğun programınız arasında biraz olsun durup düşünmenin kanıtlanmış bir egzersizi olan kendi kartpostalınızı boyamaya vakit ayırın. Daha sonra bu kartpostalı seçtiğiniz kişiye özenle gönderiyoruz.

Bu, daha sürdürülebilir ve düşünceli bir hayatı nasıl yaşayabileceğimize dair zindelik fikrimizdir. Küçük bir fikrin etkisi uzun sürebilir. Ve neşe kaynağı olabilir!

Farkındalığı uygulayarak nasıl seyahat edilir diyor ve daha çok bilgi edinmek istiyorsanız bilgi grafiğimizi buradan okuyabilirsiniz.

 

Myriam Zumbühl'den kısa konuşmalar
İlham veren pod yayınları Myriam Zumbühl tarafından hazırlanmıştır. İsviçreli gazeteci ve film yapımcısı, Harvest Productions şirketinin CEO'su ve kurucusudur. Zumbühl işinin her yönüyle insan hayatını merkez alan ilham verici sorular keşfediyor: nasıl yaşamak istiyoruz; kendimiz ve çevremiz için nasıl zengin ve sürdürülebilir bir hayat yaşayabiliriz?

 

Sebastian Fässler Sanatı
Güzel tasarımlı kartpostallar ünlü Appenzell kökenli bir sarraf, illüstratör ve Alpli zanaatkar Sebastian Fässler tarafından hazırlanmıştır. İlhamını geleneksel İsviçre tasarımından alıyor. Ufku açık ve güncel trendlere son derece ilgili Fässler, modern aksesuarlar yaratmak için İsviçre'nin kültürel mirasından yararlanıyor. Fässler aynı zamanda Swissotel kapı görevlisi üniforması için süslü gümüş aksesuarlar üretiyor.

 

Kartpostalları ve Pod Yayınını indirin ve dinleyin