PÜROVEL TERAPİLERİ

ALP ZİNDELİĞİ GELİR. GERÇEKLER GİDER.

Purovel Signature masajlarımızdan biriyle doğal zindeliği dört mevsim boyunca hissedin. Alp çiçeklerinden elde dilen esansiyel yağların ve bitkilerin zihninizi, vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirmesine izin verin. Alplerin dört mevsim boyunca süren Zindeliği, sunulan tüm bakımların, alışkanlıkların ve egzersizlerin temelini oluşturmaktadır.


Markamıza özel Purovel bakımlarımızı keşfedin:


Kasları İyileştiren Sağlık Masajı
Vücudun tamamına yönelik bu derin basınç masajı enerji seviyelerini artırır, derin uykuyu iyileştirir ve kas gerilimini ortadan kaldırır. Kas gevşemesine ihtiyacı olan aktif insanlar için mükemmel bir masajdır. Genel bir sağlık ve zindelik hissi için kasları ısıtan, ağrıları dindiren ve zihni canlandıran misk adaçayı, limon kremi ve gül germanyum gibi özlerin hafif bir karışımına sahip Purovel Alpler İlkbahar esansiyel yağıyla duyularınızı harekete geçirin.


Canlandırıcı Etkiye Sahip Rahatlama Masajı
Bu kişiye özel rahatlatıcı masajda kasları gevşetmek ve lenfatik ve dolaşım sistemine yardımcı olmak amacıyla uzun, yumuşak darbeler kullanılır. Uzun bir günün ardından kendinizi sakinleştirin ve Purovel Dağ Merası esansiyel yağının özel kokularıyla huzura kavuşun. Lavanta, misk adaçayı ve çamdan yayılan taze kokular, aşırı faal olan zihninizi sakinleştirir ve daha sakin bir duruma ulaşmanıza yardımcı olur.


Mountain Stone Masajı
İsviçre'nin Dağ Taşlarından esinlenen ve Doğuyla Batıyı sentezleyen bu geleneksel terapi, kas gerilimini azaltır ve dolaşımı artırır. Yorgun, ağrıyan kaslara nüfuz etmek için besleyici esansiyel yağlar ve sıcak volkanik taşlar kullanılır ve hünerli ellerle birleşen bu bakım sizi sakin bir ruh haline kavuşturup gevşetir.


İmza Pürovel masaj yağlarımızdan satın alın.