Fırsatlarımız

%25 ORANINA VARAN İNDİRİM, ÜCRETSİZ İPTAL VE DAHA FAZLASI

Fırsat Kasım 01, 2021 - Nisan 30, 2022

Özel fırsatımızla anı yaşayın, Noel sezonunun neşesini keşfedin ve ALL - Accor Live Limitless ile İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEYİ ALIN

Yenileyici bir kaçamak planlayın ve Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Türkiye’de İsviçre esintili inzivalarımızın birinde sevdiklerinizle kaliteli zamanın keyfini çıkarın.

En az 2 gece veya daha uzun rezervasyon yapın ve 30 Nisan 2022’ye kadarki dinlendirici konaklamanızda %15 tasarruf edin. ALL - Accor Live Limitless üyeleri ilave %10 indirim, varış gününe kadar ücretsiz iptal ve 1 Milyon Ödül puanı kazanma şansından yararlanır. Üye değil misiniz? Rezervasyon yaparken bize katılın, basit ve ücretsizdir!

Fırsata dahil olanlar

- Konaklamanızda 15% indirim
- Yalnızca ALL üyelerine özel %10 oranına varan ilave indirim, varış gününe kadar ücretsiz iptal ve hayatta bir kez karşınıza çıkacak olan 1 Milyon Ödül puanı kazanma şansı

Hüküm ve Koşullar

1. Bu fırsat için ALL (ACCOR LIVE LIMITLESS) genel hüküm ve koşulları geçerlidir.
2. Konaklama rezervasyonu [Accor Holiday Offer] ile yapılmalıdır. Bu fiyat mevcut değilse, üye fırsattan yararlanamaz.
3. Bu fırsat [01/11/2021] ile [30/04/2022] tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Türkiye’deki katılımcı otellerde gerçekleştirilen konaklamalar ve [01/11/2021] ile 11:59 ÖS Orta Avrupa Saat Dilimi (CET), [30/04/2022] tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.
4. Fırsatın geçerlilik tarihleri önceden bildirimde bulunmaksızın değişikliğe tabidir.
5. Bu Fırsat Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Türkiye’deki katılımcı Swissôtel otellerinde geçerlidir.
6. Konaklama en az [2] gece olmalıdır.
7. ALL Üyeleri İptal Politikası: Rezervasyon, varış gününde 18.00’dan (yerel saatle) önce iptal edildiği takdirde, İptal ücreti uygulanmaz. Bu süreden sonra, ilk gece ücreti alınacaktır.
8. Kredi kartı Garantisi ALL Üyeleri: Aksi belirtilmedikçe, tüm rezervasyonlar konaklamanın başlangıç tarihinde geçerli olan bir kredi kartı ile garanti edilmelidir.
9. Bu fırsat ALL Ödül puanları kullanılarak rezerve edilebilir veya ödenebilir.
10. Aynı otelde art arda gerçekleştirilen konaklamalar (aynı gün giriş ve çıkış) tek konaklama olarak kabul edilir. Bu tek konaklamaya [Accor Holiday Offer] ile bir kez hak sahibi olunacaktır.
11. Bu fırsatın amaçları doğrultusunda, bir konaklama ALL üyeleri tarafından bir veya birden fazla oda için yapılan bir (1) rezervasyon anlamına gelir. Diğer bir değişle, birden (1) fazla odayı içeren bir rezervasyon sadece bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları hesaplanırken önce gelen çıkış tarihi hesaplanacaktır. ALL üyeleri önce boşalttıkları oda için puan ve gece kazanacaktır.
12. Bu fırsat yalnızca yeni rezervasyonlar için geçerlidir ve hâlihazırda var olan Rezervasyonlar veya mevcut diğer promosyon fırsatları veya avantajlar için kullanılmaz ve gruplara uygulanamaz.
13. Tüm rezervasyonlar yerel vergi ve düzenlemelere tabidir ve KDV, Belediye Ücretleri ve Turizm Ücretleri hariçtir.
14. ALL Otelleri Ödül puanları, üyenin çıkış tarihinden itibaren 10 gün içinde üyenin hesabına geçirilecektir.
15. Teklif müsaitlik durumuna tabidir. Her bir otele özgü rezerve edilmiş kamuya açık fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
16. Bu fırsat katılımcı otellerin sunmadığı herhangi bir hizmet veya deneyim için geçerli değildir.

Katılımcı Swissotel Hotels & Resorts Tesisleri