Fırsatlarımız

Kahvaltı dahil %30 oranına varan tasarruf edin

Fırsat Haziran 01, 2022 - Eylül 15, 2022

Yenileyici bir kaçamak planlayın ve Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Türkiye’de İsviçre esintili inzivalarımızın birinde sevdiklerinizle kaliteli zamanın keyfini çıkarın.

Şimdi rezervasyon yapın, 30 Eylül 2022 tarihine kadar kahvaltı dahil dinlendirici konaklamalarda %15 indirimden yararlanın. ALL - Accor Live Limitless üyeleri ilave %15 indirimden yararlanır; toplam %30 indirim! Üye değil misiniz? Rezervasyon yaparken bize katılın, basit ve ücretsizdir!

Fırsata dahil olanlar

- Konaklamanızda %30 oranına varan indirim
- Ücretsiz kahvaltı

Hüküm ve Koşullar

1. Bu fırsat için ALL (ACCOR LIVE LIMITLESS) genel hüküm ve koşulları geçerlidir.
2. Konaklama [Summer of ALL]’da rezerve edilmelidir. Bu fiyat mevcut değilse, üye fırsattan yararlanamaz.
3. Bu teklif, üyelerin [1/06/2022] ile [30/09/2022] arasında Orta Doğu ve Türkiye’deki katılımcı otellerde gerçekleştireceği konaklamalar için [01/06/2022] ile 11:59 ÖS Orta Avrupa Saat Dilimi (CET) [15/09/2022] arasındaki rezervasyonlar için geçerlidir.
4. Fırsatın geçerlilik tarihleri önceden bildirimde bulunmaksızın değişikliğe tabidir.
5. Aynı otelde art arda gerçekleştirilen konaklamalar (aynı gün giriş ve çıkış) tek konaklama olarak kabul edilir. Bu tek konaklamaya [Summer of ALL] teklif ile bir kez hak sahibi olunacaktır.
6. İptal Politikası: Rezervasyon, varış gününde 18.00’dan (yerel saatle) önce iptal edildiği takdirde, İptal ücreti uygulanmaz.
7. Garanti politikası: Aksi belirtilmedikçe, tüm rezervasyonlar konaklamanın başlangıç tarihinde geçerli olan bir kredi kartı ile garanti edilmelidir.
8. Bu fırsat ALL Ödül puanları kullanılarak rezerve edilebilir veya ödenebilir.
9. Bu fırsatın amaçları doğrultusunda, bir konaklama ALL üyeleri tarafından bir veya birden fazla oda için yapılan bir (1) rezervasyon anlamına gelir. Diğer bir değişle, birden (1) fazla odayı içeren bir rezervasyon sadece bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları hesaplanırken önce gelen çıkış tarihi hesaplanacaktır. ALL üyeleri önce boşalttıkları oda için puan ve gece kazanacaktır.
10. Bu teklife hak sahibi olmak için, konaklamalar doğrudan all.accor.com, ALL Mobil Uygulaması veya katılımcı otellerin arama merkezleri üzerinden rezerve edilmelidir.
11. Rezervasyonunuzu yaparken ALL (ACCOR LIVE LIMITLESS) Sadakat kart numaranızı sunmanız ve konaklamanız için giriş yaptığınızda otel resepsiyon masasına kartınızı göstermeniz gerekir.
12. Bu fırsat yalnızca yeni rezervasyonlar için geçerlidir ve hâlihazırda var olan Rezervasyonlar veya mevcut diğer promosyon fırsatları veya avantajlar için kullanılmaz ve gruplara uygulanamaz.
13. Tüm rezervasyonlar yerel vergi ve düzenlemelere tabidir ve KDV, Belediye Ücretleri ve Turizm Ücretleri hariçtir.
14. ALL Otelleri Ödül puanları, üyenin çıkış tarihinden itibaren 10 gün içinde üyenin hesabına geçirilecektir.
15. Teklif müsaitlik durumuna tabidir. Her bir otele özgü rezerve edilmiş kamuya açık fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
16. Bu fırsat katılımcı otellerin sunmadığı herhangi bir hizmet veya deneyim için geçerli değildir.

Katılımcı Swissotel Hotels & Resorts Tesisleri

Suudi Arabistan

Suudi Arabistan

Birleşik Arap Emirlikleri

Birleşik Arap Emirlikleri

Birleşik Arap Emirlikleri