SWISSOTEL HOTELS & RESORTS ÖDÜLLERİ VE ÖVGÜLERİ 2012 ila2016

Tesis Ödülleri

TripAdvisor Travelers’ Choice Ödülleri – 2016
Yedi Swissotel tesisi, 2016 TripAdvisor Travelers' Choice Ödüllerinin kazananları olarak belirlendi; bu ödül milyonlarca seyahat incelemesine dayanan, prestijli bir dünyanın en iyi tesisleri sıralamasıdır. Bu onuru yaşayanlar arasında En İyi Hizmet ve En İyi bölgesel otel kategorilerinde dördüncü sırayı alan Swissotel Tallinn vardı.

Condé Nast – Johansens Awards For Excellence - 2016
Swissotel Lima, Condé Nast Johansens 2016 Awards for Excellence ödüllerinde En İyi Kent Oteli olarak kabul edildi. Otel "modern konforu" ve "modern ortamı" ile övgü aldı.

AAA – Dört Elmas Derecelendirme - 2016
Swissotel Chicago prestijli Dört Elmas Derecelendirme'de ödüllendirildi.

Condé Nast Traveler – Okuyucuların Tercihi Ödülleri - 2015
Swissotel Chicago Chicago bölgesinin En İyi 15 Oteli'nden biri olarak gösterildi. Condé Nast Traveler okuyucuları, oteli Renaissance Chicago Downtown Hotel ve Four Seasons Hotel Chicago'dan daha üst bir sıraya yerleştirdi.

TripAdvisor Certificate of Excellence – 2015
Yirmi beş Swissotel tesisi 2015 Certificate of Excellence ödülüne layık görüldü; bu ödül, TripAdvisor'da düzenli olarak mükemmel seyahat yorumları ve yüksek puan alan tesislere verilmektedir. Swissotel The Stamford, Swissotel Tallinn ve Swissotel The Bosphorus, İstanbul dahil olmak üzere on dokuz tesis, beş yıl art arda Certificate of Excellence ödülüne layık görüldükten sonra, ayrıca Hall of Fame kazananları arasında yer aldı.

TripAdvisor Travelers’ Choice Ödülleri - 2015
Sekiz Swissotel tesisi, 2015 TripAdvisor Travelers' Choice Ödüllerinin kazananları olarak belirlendi; bu ödül milyonlarca seyahat incelemesine dayanan, prestijli bir dünyanın en iyi tesisleri sıralamasıdır. Bunların arasına, En İyi Hizmet kategorisinde üçüncü sırayı alan Swissotel Tallinn vardır. Ayrıca, Swissotel Quito ve Swissotel Dresden sırasıyla Lüks ve En İyi Hizmet kategorilerinde en iyi 10 otelleri seçilmiştir.

Dünya Lüks Otel Ödülleri – 2015
Swissotel Lima ve Swissotel Büyük Efes, İzmir'ye sırasıyla Peru ve Türkiye'de en iyi Lüks İş Otelleri arasında yer verilerek onurlandırıldı.

Trip Advisor Travelers’ Choice Ödülleri – 2014
Swissotel Krasnye Holmy, Rusya'daki En İyi Otel ve En İyi Lüks Otel ödüllerine layık görülmüştür. Ayrıca Swissotel Dresden, Almanya'nın En İyi Oteli ve Almanya'nın En İyi Lüks Oteli ödüllerine sahip olmuştur. Otel ayrıca Almanya'nın En Romantik Otelleri sıralamasında ikinci olmuştur.

World Luxury Hotel Awards – 2013
Swissotel Grand Şanghay Çin'deki Lüks İş Oteli olarak onurlandırılmıştır; Swissotel The Stamford, Singapur, Singapur'ın Lüks İş Oteli ödülünü almıştır ve Swissotel The Bosphorus, İstanbul Avrupa'nın En İyi Lüks Oteli seçilmiştir. Swissotel Nankai Osaka, Japonya'nın Lüks Şehir Oteli ödülüne, Swissotel Tallinn, Estonya'nın Lüks Şehir Oteli ödülüne Swissotel Lima ise Peru'nun Lüks Oteli ödülüne layık görülmüştür.

Condé Nast Traveler – Okuyucunun Seçimi Listesi - 2013
Aralarında Swissotel The Bosphorus, Swissotel Tallinn, Swissotel Berlin ve Swissotel Chicago bulunmak üzere dört otel dünyanın en iyi otelleri sıfatını almıştır.

Hospitality Asia Platinum Awards – 2013
Swissotel The Stamford, Singapur hizmet ve mükemmellik bakımından "Asya'nın En İyisi", Yılın Oteli, Özel İş Oteli, En Seçkin Yemek Deneyimi - Batı Mutfağı (Jaan) ve En İyi Kat Hizmeti gibi birçok kategoride onurlandırıldı.

World Travel Awards – 2012 ve 2013
Swissotel tesisleri, sürekli olarak sınıfının en iyisi seçilmektedir. Swissotel Grand Şanghay Çin'in Lider İş Oteli (2012 ve 2013) olarak adlandırıldı ve Swissotel The Stamford, Singapur Asya'nın Lider Lüks Şehir Oteli ve Singapur'in Lider İş Oteli (2012 ve 2013) olarak onurlandırıldı. Bu grupta yer alan diğer tesisler ise Swissotel Amsterdam, Swissotel Tallinn, Swissotel Lima, Swissotel Nankai Osaka, Swissotel Nai Lert Park, Bangkok, Swıssotel Zürih, Swissotel Krasnye Holmy, Moskova, ve Swissotel The Bosphorus, İstanbul'dir.

Condé Nast Traveler – Gold List - 2012
Bu prestijli listede Swissotel Grand Efes, İzmir, Swissotel Ankara ve Swissotel Tallinn olmak üzere birçok Swissotel tesisi yer almıştır.

Travel + Leisure China - 2012
Swissotel Pekin ve Swissotel Kunshan En İyi İş Oteli kategorisinde değerlendirilmiştir ve Swissotel Nankai Osaka, bu etkileyici listede En İyi Denizaşırı Otel sıfatına layık görülmüştür.

World Luxury Hotel Awards – 2012
Swissotel Krasnye Holmy, Moskova, Rusya'nın Lüks Otel ve Konferans Merkezi olarak, Swissotel The Stamford, Singapur, Singapur'un Lüks Şehir Oteli olarak Swissotel The Bosphorus, İstanbul ise Türkiye'nin Lüks Oteli olarak onurlandırıldı. Swıssotel Bremen, Avrupa'nın Lüks Şehir Oteli ödülüne layık görüldü.

TripAdvisor Travelers’ Choice Ödülleri - 2012
Certificate of Excellence, TripAdvisor gezginlerinin düzenli olarak yüksek puan verdiği kurumları ödüllendirir. Swissotel'in bu ödüle layık görülen işletmeleri arasında Swissotel Kunshan ve Swissotel Foshan yer almaktadır. Swissotel Lima, Traveler's Choice ödülünde Güney Amerika'daki en iyi 25 lüks otel arasından 18. sıraya yerleşti

 

Kurum/Marka

World Travel Awards - 2012 ve 2013
Asya'nın Önde Gelen İş Oteli Markası

Travel + Leisure China - 2012
En İyi Grup Oteli

 

İş Ödülleri

Cvent – En İyi 100 Toplantı Oteli (US) – 2014
Swissotel Chicago, ABD'deki en iyi 100 toplantı otellerinden biri seçildi. Onurlandırılan oteller, kurumsal toplantı ve etkinlik planlayıcılarını dünya çapındaki mekanlarda bir araya getiren çevrimiçi bir piyasa ola Cvent Supplier Network tarafından seçilmiştir.

Verband Deutsches Reisemanagemant (VDR), Almanya İş Seyahati Derneği – 2012 ve 2013
Swıssotel Bremen 2012'de Sertifikalı bir Konferans Oteli, Sertifikalı İş Oteli ve Sertifikalı Yeşil Otel olarak ve Swissotel Düsseldorf/Neuss 2013'de Sertifikalı bir Konferans ve İş Oteli olarak bilinmektedir.

Successful Meetings - Pinnacle Award 2012
Bu önde gelen toplantı sektörü dergisi Swissotel Chicago'yu seçmiştir.

Asia Hotel Golden - Olive Award 2012
Swissotel Kunshan, en iyi 10 bölgesel iş otellerinden biri olarak değerlendirilmiştir.

 

Yemek/Yiyecek - İçecek Ödülleri

Asya'nın En İyi 50 Restoranı Listesi - 2014
Swissotel The Stamford’s Jaan restoran William Reed Business Media tarafından yayınlanan Asya'nın En İyi 50 Restoranı Listesinde 17. sırayla onurlandırıldı. Son derece prestijli olan bu liste her yıl 900'ün üzerinde uluslararası restoran sektörü uzmanının görüşlerine ve deneyimlerine göre oluşturulan bir sıralamadır.

Singapur Tatler, Singapur’s Best Restaurants - 2012
Swissotel Merchant Court, Singapur's Blue Potato ve Ellenborough Market Café onurlandırıldı.

Swiss National Championship of Cocktails
Swissotel Métropole Cenevre'nın baş barmeni Bruno Seguin teknik kategoride ödüle layık görüldü.

World Gourmet Series Awards of Excellence - 2012
Julien Royer, Chef de Cuisine Jaan Restaurant Swissotel The Stamford, Singapur, et ve çiftlik hayvanları alanında Avustralya'da Yılın Yükselen Şefi ödülünü aldı.

 

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

American Chamber of Commerce Estonia, Melissa Wells Corporate Citizenship Award -2012
Swissotel Tallinn, Etik Liderlik ve Kurumsal Sorumluluk ödülüne layık görüldü.