Sürdürülebilirlik

Swiss sürdürülebilirlik standartlarını gittiğimiz her yerde dünyadaki konuklara taşıyoruz. Otellerimizde baştan aşağı sürdürülebilirlik ilkesini hayata geçirdiğimiz için bu ilkeler her toplantı veya etkinliğe ücretsiz olarak dahildir. Menülerimizdeki yerel olarak temin edilen malzemelerden ilk bakışta fark edilmeyen enerji dostu çözümlere kadar birçok yolla toplantınızı veya etkinliğinizi otelimizi yürüttüğümüz gibi verimli bir şekilde yürüteceğiz.

Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız aşağıdaki sertifikaları elde etmek için bize ilham verdi:

  • Investors in People. İnsan yönetimi için standart teşkil eden bu onay belgesi, çalışanlarımızla uzun süreli ilişkiler kurmak için gösterdiğimiz çabayı ortaya koyuyor.
  • EFQM. Sürekli olarak yaratıcılık ve yenilik konularında sınırları zorluyoruz ve Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı bu görevde gösterdiğimiz başarıyı paylaşıyor ve destekliyor.
  • ISO Standartları. Bir belgeden daha fazlası anlamına gelen bu sertifika, sistemli bir yönetim yaklaşımı uygulayarak tesislerimizin uluslararası müşterilerimizin ve paydaşlarımızın yüksek standartlarını karşılamasını sağlıyor.
  • SQS. Her yönüyle kaliteli oteller kurmamızda bize yardımcı olan İsviçre Kalite ve Yönetim Sistemleri Birliği, İsviçre'nin sertifika ve değerlendirme hizmetleri alanında öncü kuruluşudur. Sürdürülebilir yönetim uygulamalarına ilişkin yolculuğumuzda bize destek oldular. Günümüzde Swissotel'in ana merkezi ve dünya çapındaki otelleri, Kalite Yönetimi, Çevre Yönetimi, Sağlık ve Güvenlik Yönetiminin yanı sıra Yiyecek Güvenliği konularında ISO sertifikalıdır.