Swissôtel Zürih

*Zorunlu alan

Fırsatlarımız

CANLANIN PAKETİ

FIRSAT Haziran 08, 2020 - Aralık 31, 2020

Geç çıkış ile uykunuzu alın ve güne rahatlamış olarak başlayın.

Esenliğimiz hayatımızdaki en önemli şeylerden biridir. Enerji depolamak için kendinizi bir veya iki günlüğüne rahatlatma zamanı.

Yavaş yavaş gevşerken çarpıcı panoramik manzaralara sahip yakın zamanda yenilenmiş edilmiş bir oda veya süitin keyfini çıkarın. Vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirin! Resepsiyon ekibimiz size koşu haritaları ve açık hava egzersiz parkları ve en iyi koşu yolları hakkında bilgi verecektir.

Le muh restoranımızda kendinizi şımartarak günü tamamlayın. Lezzetler senfonisine dalmadan önce bir Zindelik İçeceği sizi bekliyor.

Son olarak, İsviçre Alplerinin bitkileri ile yapılan Swissôtel Pürovel banyo ikramlarımızla kendinizi şımartın ve imzamızı taşıyan yatakta dinlendirici bir uykuya dalmadan önce yastık menümüzden tercih ettiğiniz bir yastığı seçin.

10,30‘a kadar kahvaltının keyfini çıkarın ve güne geç çıkış ile rahatlamış olarak başlayın. Konaklamanızı uzatmak mı istiyorsunuz? Lütfen Ön Büromuzla iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

FİYATLAR

Başlangıç fiyatı:
240 CHF / tek kişilik 260 CHF / çift kişilik | Pazartesi - Perşembe
170 CHF / tek kişilik 190 CHF / çift kişilik | Cuma - Pazar

FIRSATA DAHiL OLANLAR

- Premier, Premier Panorama, Executive Süit veya Vitality Süitte Konaklama
- Zindelik İçeceği
- Zengin açık büfe kahvaltı
- 14.00'a kadar geç çıkış
- 32. kattaki Spa & Sport spor salonuna ve yüzme havuzuna ücretsiz giriş

HÜKÜM VE KOŞULLAR

- Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır.
- Fiyatlar, oda başı ve gecelik olup hizmet bedeli ve KDV dahildir fakat kişi başı gecelik 2,50 CHF şehir vergisi dahil değildir.
- 1 gecelik depozito için 72 saat önceden iptal politikası

Şimdi Rezervasyon Yaptır