Swissôtel Zürih

*Zorunlu alan

Hoş Geldiniz

Swıssotel Zürih

HABERLER: Mevcut durum ve federal talimatlar nedeniyle misafirlerimizin güvenliğini sağlamak için, bazı hizmetlerimizi durdurduğumuzu veya değiştirdiğimizi lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin: zurich@swissotel.com.

Zürih kentinin en yüksek, 4 yıldızlı uluslararası iş oteli Swıssotel Zürih, Oerlikon Tren İstasyonu'nun karşısında, Zürih'in iş, kültür, alışveriş ve eğlence olanaklarına ideal derecede yakın mesafede elverişli bir konuma sahiptir, hem Zürih Havalimanı hem de şehir merkezine ise sadece 5 km uzaklıktadır. Otel bünyesindeki 347 çağdaş tasarımlı oda ve suit, seçkin ve modern bir tasarımı yansıtmakta olup Zürih ve İsviçre Alpleri'nin panoramik manzaralarını sunmaktadır. Tüm odalar sigara içilmeyen odalardır.

Le muh Bar'da dostlarınız veya iş arkadaşlarınızla buluşun; Restaurant Le Muh'ta gündelik tarzda bir akşam yemeğinin tadını çıkarın. Doyurucu açık büfe kahvaltı, gününüze enerji katmak için birçok seçenek sunmaktadır ve oturma alanı sıcak bir havada insanları izleyebileceğiniz yerel pazar meydanına uzanmaktadır.

Canlandırıcı terapiler ve çatı katında mükemmel bir sonsuzluk havuzu sunan Spa & Sport gibi birçok lüks dinlence tesisinin keyfini çıkarabilirsiniz. Swıssotel Zürih'in kongre merkezi, her türlü etkinlik için mükemmel bir ortama sahip olup en fazla 700 kişi kapasitelidir.

Konaklamanız boyunca aracınız için güvenli otel otoparkı da mevcuttur.

Swıssotel Zürih – Yapmanız gerekenin sadece katılımcıları davet etmek olduğu, mükemmel şekilde planlanmış bir toplantı. Swissotel; iş donanımları, son teknolojiye sahip ekipmanlar, motivasyon sağlayan bir atmosfer, canlandırıcı yiyecek ve içecekler ve karbon emisyonu kompasyonu sunmaktadır.

Swıssotel Zürih‘in En İyisi

Fırsatlarımız

Canlanın!

Geç çıkış ile uykunuzu alın ve güne rahatlamış olarak başlayın.

Daha Fazla Bilgi Canlanın! hakkında
Şimdi Rezervasyon Yaptır