Swissotel The Stamford Singapur

*Zorunlu alan

Fırsatlarımız

Fairmont At Home

Tüm yıl mevcut

En taze seçkin ürünleri, hazır yemekleri ve en iyi şarapları satın alın

Fairmont Singapur ve Swissotel The Stamford‘nin ödüllü restoranlarında hazırlanan tüm zamanların favorilerinden, mutfak ve şarap ekibimiz tarafından temin edilen en taze seçkin ürünler ve en iyi şaraplara kadar, Fairmont At Home yemekler, market alışverişi ve şarap ihtiyaçlarınız için kapınıza teslimat ile ihtiyacınız olan tek mağazadır.

Fairmont at Home’un Hazır Yemekleri ile evinizde yemek yemeye bir gurme lezzeti ekleyin. Popüler seçkin seçenekler arasında Asian Market Café Kısık Ateşte Pişirilmiş Avustralya Kırmızı Et Rendang, Szechuan Court Fırında Kızartılmış Kanton Tarzı Ördek, SKAI İmza Yengeç Kekleri ve Prego’nun Sevilen Kırmızı Etli Lazanya’sı bulunuyor. Yemeğinizi Prego Tiramisu gibi tatlı ikramlarla tamamlayın.

Seçici damaklara özel mutfak ve şarap ekibimiz tarafından özenle seçilen yüksek kaliteli ürünler ve en kaliteli şaraplar bulunuyor.

ŞİMDİ ALIŞVERİŞ YAPIN

FİYATLAR

İnternet üzerinde anında onayını alacağınız alışveriş yapın. Tüm fiyatlara %7 GST dâhil, kargo hariçtir.

FIRSATA DAHiL OLANLAR

- SKAI, Prego, Szechuan Court, Asian Market Café dâhil, Fairmont Singapur ve Swissotel The Stamford‘de bir dizi hazır yemek ve ürün
- Uygun fiyatlarla geniş şarap, Şampanya, sert içki ve likör seçenekleri
- Evde yemek pişirme ihtiyaçlarınız için mutfak ekibimiz tarafından özenle seçilen meyve sebze ürünleri
- Satın alımlarınız için Accor Live Limitless (ALL) puanları kazanın
- Fairmont Singapur’den ücretsiz alım için aynı gün seçeneği mevcuttur
- 200 SGD harcama ile ücretsiz yerel teslimat. Tercih ettiğiniz teslimat tarihini ve zaman aralığını seçin; aynı gün seçeneği mevcuttur

HÜKÜM VE KOŞULLAR

- Tüm hüküm ve koşullar için web sitesini ziyaret edin.
- Fairmont Singapur & Swissotel The Stamford Singapur önceden bildirimde bulunmaksızın fırsatı ve kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.