Swissotel Merchant Court, Singapur

Swissotel Merchant Court, Singapur

*Zorunlu alan

Hoş geldiniz

Swissotel Merchant Court, Singapur

Sağlık ve güvenliğinizi korumak için otelimizde katı güvenlik tedbirleri uyguluyoruz. Konaklamanız süresince uygulanacak olan hizmet tedbirlerini görüntüleyin.

Swissotel Merchant Court, Singapur Merkezi İş Bölgesine (CBD) yürüme mesafesinde ve Chinatown ve ünlü Clarke Quay ve Boat Quay’daki çok sayıda bar ve restorana yakın olan Clarke Quay’da ideal bir konumdaki lüks bir oteldir.

476 şık döşenmiş misafir odası ve süit en seçici gezginlerin ihtiyaçlarını karşılar.

Swiss Executive katlar, şehir manzarası eşliğinde gün boyu alkolsüz içecekler sunan Swiss Executive Lounge’a ayrıcalıklı erişim ile lüks odalar ve süitler sunar. Ellenborough Market Café’de iştah kabartıcı açık büfe kahvaltı, gününüze enerji vermek için geniş bir seçki sunarken, Crossroads Bar ise özenle hazırlanan karışımlar eşliğinde akşamları sosyalleşmek için ideal bir mekandır. Güvenli otel otoparkından da konaklamanız boyunca faydalanabilirsiniz.

Eğlence olanakları arasında, su kayakları, bir çocuk havuzu ve rahatlamak için açık hava Jakuzisi dahil, huzurlu bir havuz alanı bulunur. Canlandırıcı bir egzersiz için, 24 saat açık olan iki katlı, son teknoloji bir spor salonu bulunmaktadır. Swissotel Merchant Court, Singapore‘daki Pürovel Spa & Sport, size zindeliğinizi yeniden kazandıracak olan geniş bir yelpazedeki bakımlarımızın keyfini çıkarırken, rahatlamak ve yeniden enerji toplamak için mükemmel bir cennettir;

Swissotel Merchant Court, Singapore’daki toplantı ve etkinlikler, doğal gün ışığı alan yerden tavana pencereler, şık mobilyalar ve ünlü Swiss hizmeti ve ödüllü mutfak ile desteklenen iyi döşenmiş mekanlarda konfor içinde düzenlenir.

Swissotel Merchant Court, Singapore’da Nyonya güler yüzlülüğünün de katkısıyla sunulan kaliteli Swiss konukseverliğimizi deneyimleyin.