Swissotel Sarajevo

Swıssotel Sarajevo Spa & Sport

Swissotel Sarajevo, iki ardışık katta 1.000 metrekare Sağlık ve Spa tesisleri sunmaktadır. Altıncı kat kadın ve erkeklerin karışık kullanımı içindir, yedinci kat ise sadece kadınlara özel spa’dır. Swissotel Sarajevo Golden Rain Spa, en son teknolojik ve spor yeniliklerini birleştirerek misafirlerimizin vücut, zihin ve ruhlarını tamamen dinlendirmeleri için çağdaş bir tarzda tasarlanmıştır.
Çok sayıda bakımlarımız arasında, sıcak taş masajı, aromaterapi, şiyatsu, İsveç ve spor masajı, ayak refleksoloji, hamam, lenfatik süzülme, ferahlatıcı ve canlandırıcı yüz bakımları, çiftler için spa deneyimleri, yaşlanma önleme ve güzellik bakımları bulunmaktadır.
Şehrin çarpıcı panoramik manzarası ile kapalı havuz alanımızda rahatlayın. Jakuzi, girdaplı küvet, ısıtılan alan ve daha bir çok avantajdan yararlanın.

Saraybosna’ya bakan büyük bir kapalı havuz, çeşitli canlandırıcı bakımlar, dinlendirici masajlar ve rahatlatıcı çift deneyimleri ile Swissotel Sarajevo’nun Golden Rain Spa’sı, yorucu, hareketli yaşam tarzından şehrin merkezinde şımartıcı ve haz verici bir kaçamak yapabileceğiniz bir inziva sunar.

Golden Rain Spa, sadece otel misafirleri ile sınırlı olmayıp, rahatlamak ve dinlenmek isteyen herkese açıktır. Günlük kullanım yanında aylık ve yıllık üyelik için Silver, Gold ve Diamond olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren üç farklı paket sunar.

Çoktan hak ettiğiniz bir mola verin ve tüm duyularınızı dinlendirin.

Dinlenme Alanı

Golden Rain Spa

Dinlenme Alanı, Detayları Görüntüle

Yüzer Havuz

Golden Rain Spa

Yüzer Havuz, Detayları Görüntüle

Terapi Odası

Golden Rain Spa

Terapi Odası, Detayları Görüntüle

Hamam

Golden Rain Spa

Hamam, Detayları Görüntüle

Bakım Odası

Golden Rain Spa

Bakım Odası, Detayları Görüntüle

Tuz Odası

Golden Rain Spa

Tuz Odası, Detayları Görüntüle

Spor

Golden Rain Spa

Egzersiz, Detayları Görüntüle

Kapalı Yüzme Havuzu

Golden Rain Spa

Kapalı Havuz, Detayları Görüntüle

Sağlıklı Bar

Golden Rain Spa

Sağlıklı Bar, Detayları Görüntüle
Şimdi Rezervasyon Yaptır